Transparentný hriankovač od spoločnosti Magimix

Tagy:  toaster, toaster Vision, hriankovač, kuchynské doplnky, malé elektrospotrebiče, kuchynské elektrospotrebiče

Sponzorované odkazy:

Transparentný hriankovač od spoločnosti Magimix

Hriankovače patria k veľmi praktickým a obľúbeným kuchynským elektrospotrebičom, ktoré sa nachádzajú v moderných kuchyniach. Na našom trhu môžeme vyberať hriankovače podľa požadovaných rozmerov, farieb alebo technickej vyspelosti. Povedali by sme, že nás na dizajne či tvare hriankovača nemôže vôbec nič prekvapiť, ale opak je pravdou.

Hriankovač Vision od spoločnosti Magimix je prvým svojho druhu, ktorý disponuje transparentným krytom. Cez sklo je možné chlieb počas pečenia sledovať a tým zamedziť prípadnému prepraženiu. K ďalším prednostiam hriankovača Vision patrí možnosť rozmrazovania a opekania všetkých druhov pečiva. Vedľa klasického toastového chleba môžeme pomocou hriankovača Vision opekať či rozpekať bagety, croissanty, žemle, briošky, oblátky, teacakes alebo lievance.

Kvalita materiálu s prvkami kremeňa, zaručuje výrobku dlhodobú životnosť a nízku mieru opotrebovania. Hriankovač disponuje tlačidlami pre presné načasovanie ohrevu, opekanie alebo rozmrazovanie. Veľmi praktickým pomocníkom je zásobník na omrvinky, ktorý možno veľmi jednoducho vysunúť a obsah vysypať.

Hriankovač Vision, rovnako ako ostatné výrobky pochádzajúce zo spoločnosti Magimix, sú navrhnuté tak, aby sa varenie stalo nielen zábavnejšie, ale aj ľahšou formou.

transparentnosť je intransparentnosť je in
jednoduché, elegantné, trendyjednoduché, elegantné, trendy
zaujímavý designzaujímavý design

Zdroj: http://design-milk.com/…from-magimix

Článok Transparentný hriankovač od spoločnosti Magimix bol publikovaný 30. července 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...