4 tipy na hriankovače nielen pre prípravu raňajok

Tagy:  hriankovač, hrianky, raňajky, nákupy, elektro, spotrebiče, kuchyňa, varenie

Sponzorované odkazy:

4 tipy na hriankovače nielen pre prípravu raňajok

Naše babičky a ich predkovia by nám pravdepodobne závideli, pretože zatiaľ čo my v kuchyni strávime často sotva pár minút a náhle na stôl postavíme voňavý pokrm, starí rodičia museli pri sporáku stráviť hodiny, aby vôbec mohli servírovať raňajky alebo obed. Doba našťastie rapídne pokročila dopredu a my si teraz môžeme kúpiť nespočetné množstvo domácich spotrebičov, ktoré šetria čas, peniaze a navyše dokážu pripraviť naozaj chutné pohostenie pre celú rodinu. Jedným z nich je napríklad praktický hriankovač, vďaka ktorému zužitkujete staršie pečivo alebo si pripravíte výborné sendviče. Chýba vo vašej kuchyni práve táto vymoženosť? Potom sa pozrite, aké hriankovače sú zásahom do čierneho.

Elektrické domáce spotrebiče bývajú často veľmi drahé a keby ste mali investovať do všetkých, vaša kuchyňa by razom stála desiatky tisíc eur. Ak nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze na niečo, čo beztak nevyužijete, zaobstarajte si lacnejší variant, ktorý je rovnako tak účelný a navyše vám značne ušetrí peniaze. Skvelým hriankovačom je napríklad tento nerezový variant značky Breville Premium, vďaka ktorému pripravíte chutné hrianky doslova za pár sekúnd. Hriankovač kúpite na e-shope THEHUT.COM, a to už za skvelých 48 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Ešte o poznanie lacnejším variantom, ktorý je tiež jednoduchší na ovládanie je hriankovač od značky Morphy Richards, ktorý možno nastaviť na 3 teplotné úrovne podľa toho, ako veľmi chrumkavú pochúťku si chcete pripraviť. Počas dvoch minút budete mať hrianky pripravené a už vám nič nebráni v servírovaní. Hriankovač kúpite v tejto čiernej farbe, ale aj vo vínovej, okrovej alebo výraznej žltej, ktorá je hitom tohtoročnej jari. Kúpiť ho môžete napríklad na e-shope THEHUT.COM za skvelých 35 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Aj vás dostala tá strhujúca móda retra, ktorá je doslova vidieť na každom rohu? Potom vám iste doma nechýba niekoľko vymožeností, ktoré sa nesú práve v duchu oných 60 rokov. Obstarajte si napríklad túto exkluzívnu novinku značky Dualit, ktorá na trh prichádza z inteligentným hriankovačom, ktorý je navyše v štýlovom prevedení. Hriankovač má časovač, vďaka ktorému si hrianky pripravíte do útrob prístroja už večer, iba nastavíte ich prípravu a ihneď po prebudení sa môžete tešiť na čerstvú pochúťku. No uznajte sami, či tento prístroj nie je doslova geniálny? Kúpiť ho možno na e-shope COGGLES.COM za 228 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Túžite po prístroji, vďaka ktorému si raňajky pripravíte naraz, bez toho aby ste museli špiniť niekoľko panvíc a ďalšieho riadu? Potom je presne pre vás vytvorený tento unikátny hriankovač značky Tefal, ktorý v sebe snúbi hriankovač spolu s prístrojom na prípravu volského oka. Do vnútra vložíte hrianky, do otvoru na strane vlejete vajcia a už len počkáte, až sa raňajky pripravia samé. Praktický hriankovač na vás čaká v predajniach Datart, Elektroworld alebo na e-shope THEHUT.COM, a to za senzačných 48 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok 4 tipy na hriankovače nielen pre prípravu raňajok bol publikovaný 26. května 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...