Elegantný a praktický krájač na torty

Tagy:  krájač, tortový krájač, torta, torty, kuchynské náčinie, Magisso, Maria Kivijärvi, nôž na tortu, krájač tort

Sponzorované odkazy:

Elegantný a praktický krájač na torty

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že krájanie tort patrí k veľmi jednoduchým úlohám. Opak je však pravdou, mäkké torty sa krájajú veľmi ťažko, náplne sa rozmazávajú a vytekajú, odrezaný kúsok je zvyčajne neforemný, rozdrobený, esteticky nedokonalý.

S riešením prišla mladá dizajnérka, Maria Kivijärvi, ktorá predstavila zdanlivo jednoduchý, ale o to viac účelný tortový krájač Magisso. Tortový krájač a zároveň servírovací nôž je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, dizajnovo bolo vsadené na jednoduchú, ale modernú klasiku. Krájač spĺňa niekoľko úkonov, nielenže zvládne dokonalý rez torty na výbornú, ale tiež umožňuje s odkrojeným kúskom manipulovať, premiestňovať ho z podnosu na servírovacie tanieriky, a to bez ušpinenia rúk.

Tortový krájač Magisso je praktickým pomocníkom nielen v domácnostiach, ale aj na veľkých oslavách, svadbách, podnikových akciách, rautoch, banketoch či narodeninových party. Zaiste tiež poteší a urobí radosť ako darček všetkým, ktorí radi pečú alebo maškrtia.

Na slovenskom trhu som zatiaľ podobný tortový krájač neobjavila, ale verím tomu, že vďaka jeho vysokej popularite nenechá ani slovenských nadšencov dlho čakať.

perfektný tvar i stav odkrojenej tortyperfektný tvar i stav odkrojenej torty
originálny pomocník Magisso by nemal chýbať v žiadnej domácnostioriginálny pomocník Magisso by nemal chýbať v žiadnej domácnosti

Zdroj: http://design-milk.com/…-cake-server

Článok Elegantný a praktický krájač na torty bol publikovaný 2. srpna 2013 v 14.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...