Leňoška do každej obývacej izby

Tagy:  pohovka, sedacia súprava, sedačka, trendy, obývacia izba, interiér, bývanie, nábytok

Sponzorované odkazy:

Leňoška do každej obývacej izby

Obývacej izbe by vždy mala jednoznačne dominovať sedacia súprava. Ak bývate sami, vystačíte si s dvojmiestnym variantom, do páru ju ešte doplníte o praktické a komfortné kresielko, avšak rozvetvené rodiny by mali myslieť na pohodlie všetkých svojich členov. Ku klasickej sedacej súprave si preto kúpte ešte štýlovú leňošku, na ktorej si môžete čítať obľúbený román alebo sledovať televízny seriál.

Leňošky sú zvyčajne menšie dvojmiestne pohovky, často bez ramien, ktoré sú vhodné nielen do obývacích izieb, ale aj do pracovne alebo spálne. Stráviť na nich môžete pokojne celý deň, pretože, ako už názov napovedá, priamo zvádzajú k leňošeniu.

Ak máte už zabehnutú sedaciu súpravu, ktorú rozhodne nechcete meniť, potom si kúpte leňošku v praktickom a neutrálnom prevedení, ktorá splynie s celkovým dizajnom izby a nijako ho nenaruší. Skvelou voľbou je preto šedá, béžová či smotanová farba.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Klasická sedačka sa vám k tej existujúcej už nevojde a kreslo vám príde príliš malé a nepohodlné? Potom si kúpte túto štýlovú leňošku, ktorá je obdobou väčšieho kresla. Pohodlne sa do neho usadí aj hlava rodiny a preto si ju vo svojej obývacej izbe iste hneď zamilujete.

Autor: purehomeAutor: purehome

Čo sa nábytku týka, nepotrpíte si na prílišnú okázalosť, volániky a zbytočné záhyby? Potom je práve pre vás ideálnou voľbou táto jednoduchá leňoška, ktorá je navyše ideálna pre upratovanie, lebo s ňou nemusíte nijako manipulovať.

Autor: allmodernAutor: allmodern

V jednoduchosti je krása a preto biele pohovky skrátka nemajú konkurenciu. V interiéri pôsobia vznešeným a elegantným dojmom, vďaka ktorému sa aj vy budete cítiť exkluzívne. Kúpte si napríklad tento atraktívny variant, na ktorej bude relaxovanie jedna báseň.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

K jari a letu neodmysliteľne patria kvety a všetko, čo je farebné a spojené s touto veselou tematikou. Ak sa nebojíte svoj ​​doterajší interiér trochu oživiť, stavte na leňošku s kvetovaným poťahom a drevenými nohami, ktorá sa razom stane úplným skvostom.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Retro štýl je opäť v móde. Na predajných pultoch odevných obchodov môžete uvidieť bodkované, sukne do kruhu, módne prehliadky sa mnohokrát nesú v duchu 60. rokov a preto sa nebojte tento trend zakomponovať aj do interiéru. Stavte na túto zaujímavú retro leňošku, ktorá vás rozhodne len tak neomrzí.

Autor: oliverbonasAutor: oliverbonas

Článok Leňoška do každej obývacej izby bol publikovaný 24. dubna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...