Nábytok SCONTO pre náš domov

Tagy:  nábytok, doplnky, obchodné domy, značky, SCONTO

Sponzorované odkazy:

Nábytok SCONTO pre náš domov

Aj slovenskí zákazníci si majú možnosť zariaďovať svoje domácnosti nábytkom a doplnkami z radu európskych reťazcov, obchodov s týmito produktmi. Jedným z najznámejších a najdlhšie fungujúcich je potom Nábytok SCONTO.

O obchodných domoch SCONTO

Obchodné domy SCONTO nie sú na našom trhu žiadnou novinkou. Nábytok si tu môžeme vyberať už od roku 1995, hoci zo začiatku iba v Prahe. Dnes je obchodných domov tejto značky už niekoľko po celej Českej a Slovenskej republike. V Prahe nájdeme hneď dva, a to na Čiernom Moste a v Stodůlkách, ďalej v Brne, Ostrave, Liberci a Ústí nad Labem. V Slovenskej republike sú predajne v Trnave a Nitre. Obchodné domy sú na prvý pohľad veľmi nápadné, spoznáme ich podľa hranatých tvarov, žltej farby a červených detailov vrátane výrazného nápisu SCONTO.

SCONTO má nemecké korene, je totiž dcérskou spoločnosťou nemeckého Höffnera.

Internetové stránky SCONTO

Webová prezentácia spoločnosti prináša zákazníkom veľký úžitok. Nájdeme tu nielen základné informácie o jednotlivých obchodných domoch, ale predovšetkým katalóg s tovarom. Tu potom u jednotlivých produktov nájdeme aj detailný popis a veľmi užitočná je možnosť overenia dostupnosti výrobkov na sklade v konkrétnom obchodnom dome.

Široká ponuka výrobkov

Ako už býva zvykom, zákazníkom sa ponúka široká paleta produktov, a to ako nábytku, tak bytových doplnkov. V rámci jednotlivých druhov výrobkov potom býva v ponuke mnoho rôznych štýlov, aby si každý mohol vybrať do svojho bytu na mieru.

Vybavenie obývacích izieb

K vybaveniu obývacej izby sa ponúkajú ako hotové obývacie steny, tak obývacie programy pozostávajúce zo sektorového nábytku. Zákazník tak má možnosť sám si zvoliť to, čo potrebuje a čo sa mu najlepšie hodí do jeho domácnosti. Dopĺňa to potom rad pohoviek, kresiel, stolíkov a stolov a ďalšieho drobného nábytku, ktorý zvyšuje komfort.

Obývacia izba vo sviežom štýleObývacia izba vo sviežom štýle

Kuchyne od Sconto

Ponuka kuchýň je skutočne široká. Nájdeme ich v spracovaní zodpovedajúcemu najnovším trendom, ale aj ako rustikálne ladené kuchyne predstavujúce skôr klasiku. V ponuke nechýbajú ani úplne jednoduché kuchynské linky určené tam, kde sa žiada najmä ich funkčnosť.

Moderné kuchynské zostavyModerné kuchynské zostavy

Nábytok pre najmenších

Aj tí najmenší si zaslúžia krásny a funkčný nábytok. SCONTO má ponuku priamo pre nich. Okrem samostatných kusov sa ponúkajú aj kompletné nábytkové programy zahŕňajúce všetko, čo je pre vybavenie detskej izby potrebné. Väčšina produktov sa vyznačuje sviežim štýlom.

Nábytok pre najmenšíchNábytok pre najmenších

Článok Nábytok SCONTO pre náš domov bol publikovaný 11. července 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...