4 najlepšie písacie stoly pre deti

Tagy:  stôl, detský stôl, detská izba, nábytok, deti, byt, dom, bývanie, interiér

Sponzorované odkazy:

4 najlepšie písacie stoly pre deti

Ak už máte deti, ktoré začínajú byť školou povinné alebo sa pomaly chystajú na aktivity spojené so školskými potrebami, potom vo vašom živote nastala neuveriteľná zmena, týkajúca sa tiež interiéru. Detská izba sa s príchodom povinnej školskej dochádzky diametrálne líši, čo rozhodne neberte na ľahkú váhu. Nič nehovoriace hračky by mali vymeniť náučné hry, v policiach sa razom objavia knihy, a to nielen v materinskom jazyku, pribudne veľa učebníc, aktovka, zmizne autodráha, možno aj domček pre bárbiny a čo v žiadnej izbe nesmie chýbať, je kvalitný písací stôl. Deti potrebujú mať na učenie a plnenie domácich úloh pokoj a tiež telo v ergonomickej polohe, k čomu poslúži jednak vhodná stolička, ale aj písací stôl.

Nadčasový kúsok

Detská izba samozrejme počas rastu prechádza radom zmien, ktoré stoja nemalé peniaze. Ak nechcete za pár rokov investovať do písacieho stola, ktorý už nebude tak detský, potom voľte jednoduchý a nadčasový variant, ktorý bude spĺňať všetky vytúžené požiadavky a navyše bude ladiť s interiérom. Rozhodne nič nepokazíte klasickým bielym variantom v romantickom prevedení, ktorý je vhodný ideálne pre mladé slečny, ale aj dospievajúce dievčatá. Tento prekrásny písací stôl pre deti si zaobstaráte na e-shope ONEKINGSLANE za 556 €.

Autor: ONEKINGSLANEAutor: ONEKINGSLANE

Jednoduché riešenie

Malé deti, ktoré idú do prvej triedy, rozhodne nepotrebujú enormné množstvo priestoru, ktorý by ich naopak zvádzal k neporiadku. Bohato vám postačí kúpiť svojej ratolesti jednoduchý stôl bez zbytočností ako sú skrinky, poličky a najrôznejšie úschovne. Vyberte si napríklad tento drevený variant v bielom prevedení, ktorý má tak akurát dva základné šuplíky pre peračník a učebnice alebo zošity a papiere. Zaobstarať si ho môžete na e-shope LAMPSPLUS za 277 €.

Autor: LAMPSPLUSAutor: LAMPSPLUS

Dizajnová vychytávka

Každý by chcel určite pre svoje dieťa krásnu izbičku, v ktorej sa bude cítiť maximálne komfortne a príjemne, o tom niet pochýb, avšak zariadiť detskú izbu štýlovo, nemusí byť vôbec lacnou záležitosťou. Ak chcete mať moderný interiér, ale zároveň trochu ušetriť, kúpte praktickú sadu komody a stola, ktoré k sebe jednak dizajnovo dokonale ladia a navyše ich kúpite za veľmi slušnú cenu, ktorá sa neodmieta. Napríklad tento trendy komplet, ktorý možno umiestniť do izby pre dievčatká aj chlapcov, si zaobstaráte na e-shope OVERSTOCK za skvelých 200 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Pre nedostatok miesta

Nie jedna rodina sa stretne s problémom spočívajúcim v nedostatku priestoru. Ak nevlastníte väčší rodinný dom, kde by každá vaša ratolesť mala vlastnú detskú izbu, potom musíte, pri kúpe nábytku, myslieť doslova na každý centimeter a nábytok prispôsobiť malému priestoru. Avšak aj s tým dizajnérske a nábytkové spoločnosti počítajú a vyrábajú pre vás nábytok, ktorý je jednak vhodný, moderný a navyše priestorovo úsporný. Napríklad jarná kolekcia od značky South Store prichádza s radom veľmi jednoduchých a kompaktných detských stolov, ktoré v sebe prakticky spájajú písaciu dosku, úložný priestor pod ňou a navyše komodu, do ktorej môžete vtesnať aj spodnú bielizeň alebo oblečenie. Stôl pre dievčatá aj chlapcov si zaobstaráte na e-shope OVERSTOCK za skvelých 130 €.

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Článok 4 najlepšie písacie stoly pre deti bol publikovaný 31. března 2015 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...