Lávová lampa v novom kabáte

Tagy:  svetlo, osvetlenie, interiérové ​​osvetlenie, lampa, lampy, svietidlo, láva, lávová lampa, intímne, intímne osvetlenie, lampička, stolná lampa

Sponzorované odkazy:

Lávová lampa v novom kabáte

Osvetlenie domu je nevyhnutnou súčasťou interiéru, ktoré vedľa stránky praktickej mnohokrát spĺňa aj stránku dizajnovú. Vedľa centrálneho osvetlenia miestnosti sú k dispozícii aj doplnkové svetelné zdroje, ktoré navodzujú pocit útulnosti alebo vytvárajú dizajnový prvok.

Lávové lampy nie je potrebné príliš predstavovať, tá prvá, menom Astro, sa na trhu objavila v roku 1963, pod vedením autora a vynálezcu lávovej lampy, Edwarda Craven-Walkera.

Od tej doby uplynulo niekoľko desiatok rokov, priekopnícky model sa časom ovešal zlatými pozlátkami, modernou a technickou vyspelosťou. Dlhoročné skúsenosti, dedičstvo a vynikajúca kvalita spoločnosti oddeľuje lávové lampy Mathmos od ostatných.

Na poprednom mieste je postavená kvalita, modely Mathmos disponujú tvarovou presnosťou lávovej formácie, najčistejšou tekutinou a najdlhšou životnosťou. Ku každému výrobku sa pristupuje individuálne, každý výrobok sa starostlivo kontroluje a preskúša, až potom sa posiela do odbytového oddelenia.

Lávové lampy Mathmos sú k dispozícii v šiestich farebných kombináciách: fialovo-červené, modro-zelené, žlto-červené, fialovo-oranžové, svetlo-ružové a jasne tyrkysové. Lávová lampa váži 2,95 kg, konštrukcia (základňa) je vyrobená z lešteného hliníka, telo tvorí sklenená fľaša.

Lávové lampy sú ideálnym riešením pre navodenie romantického či intímneho osvetlenia, ako vkusná dekorácia interiéru či veľmi atraktívna doplnková položka miestnosti.

návrat lávových lámpnávrat lávových lámp
originál je len jedenoriginál je len jeden
lávové lampy Mathmos – záruka kvalitylávové lampy Mathmos – záruka kvality
šesť farebných kombináciíšesť farebných kombinácií

Zdroj: http://mayflo.com/…r-lights.htm

Článok Lávová lampa v novom kabáte bol publikovaný 29. května 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...