Ozdoby na vianočný stromček s kryštálmi Swarovski

Tagy:  ozdoby na vianočný stromček, kryštály Swarovski, vianoce, vianočné, dekorácie, ozdoby, vianočný stromček

Sponzorované odkazy:

Ozdoby na vianočný stromček s kryštálmi Swarovski

Vianoce pomaly, ale isto klopú na dvere a mnohí už premýšľajú o tom, v akom štýle sa tento rok bude uberať výzdoba.

Tohtoročná vianočná výzdoba a dekorácie sa ponesú v štýle lesku a vysokého lesku, akoby v žiare diamantov. Ideálnou voľbou v tomto prípade je luxusná kolekcia vianočných ozdôbok a dekorácií od spoločnosti Swarovski. Treba podotknúť, že táto voľba je len pre tých, ktorí sú ochotní do výzdoby investovať nemalé peniaze.

Vianočná kolekcia trblietavých ozdôb pozostáva z radu dekorácií vyrobených z kvalitného a nádherne brúseného skla. Farebných variácií je niekoľko, avšak prevláda priezračne čisté sklo s diamantovým leskom.

Druhovo sa však spoločnosť Swarovski „drží pri zemi“, pretože kolekcia zahŕňa klasické, bežne dostupné motívy. V ponuke nechýbajú vločky, vianočné pečivo, cezmína, vence, hviezdy, čižmy pre dary od Mikuláša a palice Candy.

Cena je uvedená za kus, líšia sa podľa druhu, veľkosti a dizajnu. Za najlacnejšie zaplatíme 15 eur, za tie najväčšie až 95 eur, to je suma, za ktorú si môžeme zakúpiť anjela.

Vianočný stromček ovešaný ozdôbkami s kryštálmi Swarovski musí doslova a do písmena rozžiariť celý priestor. Štýlovosť, decentnosť, iskrenie a exkluzivita má meno Swarovski.

zdroj: http://www.swarovski.com/…naments.html

Článok Ozdoby na vianočný stromček s kryštálmi Swarovski bol publikovaný 8. srpna 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...