Poštová schránka

Tagy:  poštová schránka, poštové schránky, mailing box, schránka na listy

Sponzorované odkazy:

Poštová schránka

Poštové schránky predstavujú neoddeliteľnú súčasť našich domovov, kde aj v dobe digitalizácie a elektronizácie 21. storočia, predstavujú dôležitý prvok. Poštová schránka nepredstavuje iba úložisko tlačených dokumentov, listov či pohľadníc, ale tiež predstavuje a stelesňuje stránku dizajnovú.

Svojou podobou by mala poštová schránka reprezentovať adresu, na ktorej je umiestnená. Mala by sa teda esteticky snúbiť so svojím obydlím, mala by byť originálna tak, aby sama sebe pridala na atraktivite. Vedľa účelového a estetického hľadiska by mala spĺňať aj hľadisko funkčné – poskytovať ochranu pred dažďom, snehom či proti cudziemu vniknutiu. Pri výbere poštovej schránky je tiež nutné zohľadniť jej obsahovú časť, podľa prichádzajúcej korešpondencie vyberajme jej veľkosť.

V nasledujúcej fotogalérii vám predstavíme najmodernejšie typy poštových schránok, ktoré stopercentne spĺňajú všetky požiadavky. Nechajte sa inšpirovať jednoduchosťou, originalitou, funkčnosťou v kombinácii s modernými a decentnými prvkami, ktoré budú vynikať na každom dome či vonkajšej bránke.

súčasťou poštovej schránky môže byť aj identifikačné označenie domusúčasťou poštovej schránky môže byť aj identifikačné označenie domu
výrobok plne vypovedá o tom, k čomu je určenývýrobok plne vypovedá o tom, k čomu je určený
elegancia, minimalizmus, decentnosťelegancia, minimalizmus, decentnosť

Zdroj: http://design-milk.com/…rn-mailboxes

Článok Poštová schránka bol publikovaný 22. října 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...