Kvetináče od Jardin Chic

Tagy:  črepník, kvetináč, pelech, domáci maznáčikovia, pes, mačka, potreby pre psov, potreby pre mačky, pelech pre mačky, pelech pre psov, pelech pre domácich miláčikov, nábytok, interiérový nábytok, stojan na kvety, kvety, izbové rastliny

Sponzorované odkazy:

Kvetináče od Jardin Chic

Multifunkčné interiérové ​​dekorácie a doplnky si čím ďalej, tým častejšie, získavajú vysokú obľubu a ich integrácia do našich domov neuveriteľne rastie.

Multifunkčné poňatie môže mať mnoho podôb, variantov praktickosti a dizajnu, a to v rôznych mierach súladu.

Dobrým príkladom toho, ako dokonale využiť multifunkčnosť na prospech dizajnu, je moderný kvetináč, ktorý zároveň slúži ako domček pre domácich miláčikov. Kreatívny domov pre maznáčikov je oživený rastlinami, ktoré pokrývajú strechu.

Domčeky alebo moderné kvetináče sú vyrobené z vysoko odolného plastu, sú určené pre interiérové ​​aj exteriérové ​​využitie. Plantážniky sa vyrábajú vo Francúzsku, zakúpiť ich je možné prostredníctvom e-shopu u spoločnosti Jarin Chic.

Vysoko komfortný pelech pre domácich miláčikov so živou strechou ponúka naozaj unikátne riešenie, ako dodať interiéru elegantný a moderný vzhľad. Domček je vhodný najmä pre mačky a menšie plemená psov.

Ponuka zahrňuje plantážniky v hnedej a bielej (krémovej) farbe, k dostaniu sú za cca 450 amerických dolárov. Ich cena nie je práve tou najnižšou, avšak do originálneho riešenia interiéru sa musí investovať.

kvetináč kombinovaný s domčekom pre domácich miláčikovkvetináč kombinovaný s domčekom pre domácich miláčikov
uplatnenie aj pre menšie plemená psovuplatnenie aj pre menšie plemená psov
vo farbe krémovej alebo hnedejvo farbe krémovej alebo hnedej

zdroj: http://www.shelterness.com

Článok Kvetináče od Jardin Chic bol publikovaný 12. listopadu 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...