Moderný kvetináč od Månsa Salomonsena

Tagy:  kvetináč, kvetináče, bylinky, cocoon, zaujímavé kvetináče, nádoba na bylinky, ovocná misa, misa

Sponzorované odkazy:

Moderný kvetináč od Månsa Salomonsena

Najrôznejšie druhy bylín a byliniek prevoňajú nielen našu záhradu, ale veľakrát aj interiér – konkrétne kuchyňu či jedáleň.
Čerstvé bylinky sú nielen pastvou pre naše chuťové bunky, ale aj pastvou pre oči a nos. Obyčajne ich máme umiestnené v malých črepníkoch na parapete okna alebo priamo na kuchynskej linke. Veľakrát však zaberajú miesto alebo nám prekážajú pri práci.

Moderný kvetináč od švédskeho návrhára Månsa Salomonsena je kombinácia dekorovania, skladovania, pestovania a kultivácie pre náš interiér. Kvetináč slúži nielen ako nádoba pre pestovanie najrôznejších druhov byliniek, ale tiež ako misa na ovocie, zeleninu či iné dobroty.

Kvetináč je vyrobený zo špeciálneho materiálu s prídavkom organických látok, ktoré dokážu absorbovať vodu z ovocia a zeleniny, čím sa zároveň ochladzuje priestor s bylinkami. Absorbovaná voda z ovocia a zeleniny prispieva nielen k priaznivým pestovateľským podmienkam korenia, ale aj zaručuje dlhšiu trvanlivosť a čerstvosť ovocia i zeleniny.

Moderný kvetináč možno jednoducho zavesiť do interiéru, dobre vynikne v priestore okna, kde navyše prijíma kladné účinky slnka a svetla. Ak váš dom či byt disponuje dostatočným presvetlením, je možné kvetináč zavesiť takmer kdekoľvek.

atypické riešenieatypické riešenie
zaujímavý nápad, výborný designzaujímavý nápad, výborný design

Zdroj: http://design-milk.com/cocoon/#…

Článok Moderný kvetináč od Månsa Salomonsena bol publikovaný 5. července 2013 v 08.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...