Arteriors home - objavte čaro luxusu

Tagy:  arteriors home, bývanie, doplnky, nábytok, dizajn, interiér, byt, dom, luxusný nábytok

Sponzorované odkazy:

Arteriors home - objavte čaro luxusu

Čím ďalej viac ľudí si uvedomuje, že investovať do bývania rozhodne nie sú vyhodené peniaze. Nábytok z Ikea je síce lacný, rýchlo zostaviteľný a tiež ľahko manipulovateľný, avšak nevydrží príliš dlho a naozaj chcete mať obývačku ako cez „kopirák“ spolu s ďalšími niekoľkými rodinami? Vytvorte si doma vlastný osobitý štýl a siahnite po nadčasových kúskoch z luxusných materiálov, ktoré nájdete napríklad u značky Arteriors.

Arteriors home založil roku 1987 návrhár a dizajnér Mark Moussa, ktorý mal o svojom počínaní jasnú víziu. Spoločnosti predstaviť luxusný nábytok a bytové doplnky, ktoré budú účelné, zmysluplné, originálne a zároveň nevšedné. Každý kúsok od Arteriors je tak klenotom, ktorý bude v každej miestnosti žiariť a zdobiť ju aj po desiatky rokov.

Konferenčný stolík by v žiadnej obývačke alebo spoločenskej hale rozhodne nemal chýbať, o tom niet sporu. Vo väčšine slovenských domácnostiach sa objavujú jednoduché drevené alebo umakartové varianty, ktoré možno ladia s celkovým zariadením, ale nijako nezaujmú. Tento štýlový kúsok od Arteriors home je šperkom sám o sebe. Jemné pliešky sú prototypom škandinávskeho štýlu a sklo dodáva modelu na prepychu. Konferenčný stolík zakúpite u značky Arteriors za 1885 €.

Autor: allmodernAutor: allmodern

Ak máte ten luxus v podobe ďalšej miestnosti, kde si môžete zariadiť pracovňu alebo ste sa rozhodli pre menší pracovný kútik v obývacej izbe alebo spálni, zamerajte sa na výrazný masívny stôl, ktorý sa razom stane ústredným prvkom, pútajúcim všetku pozornosť. Nebojte sa ani odvážnych farieb ako je napr. sýto červená. V prípade svetlých stien a nenápadného nábytku nebude nijako krikľavá, ale naopak luxusná. Tento kúsok na vás v predajniach Arteriors čaká za 1979 €.

Autor: purehomeAutor: purehome

Hoci je v posledných rokoch modernejšie skôr minimum nábytku, čo je nielen lahodiace pre oko, ale tiež praktické na údržbu, nejaká tá polica alebo knižnica by sa v predsieni či obývačke objaviť mala. Ak ste nezvolili zabudovaný variant a môžete si dovoliť priestor trochu vyplniť, obstarajte si tento kúsok v tvare X v šedom tóne. Či ju doplníte knihami, obľúbenými gramofónovými platňami alebo len kvetinami, je už úplne na vás. Cena knižnice sa pohybuje okolo 1766 €, pričom môžete zvoliť aj menší alebo naopak väčší model.

Autor: blisshomeanddesignAutor: blisshomeanddesign

Ako už bolo povedané, značka Arteriors sa sústredí na nadčasové kúsky, ktoré len tak neomrzia. Vzhľadom k cenám výrobkov, je táto vlastnosť celkom žiaduca. Ďalším skvelým kúskom do domu je napríklad táto objemnejšia komoda. Pojme veľa predmetov, od uterákov až po príbory, ale predovšetkým je vyhotovená v metalických odtieňoch, ktoré sú in tento rok a rozhodne sa nehodlajú stiahnuť do ústrania ani nasledujúcich niekoľko sezón. Komodu kúpite za 1696 €.

Autor: blisshomeanddesignAutor: blisshomeanddesign

Kožený nábytok je ďalším nadčasovým kúskom, ktorý sa v interiéri nikdy nestratí. Ak si kožený nábytok zaobstaráte, možno budete chvíľu plakať nad jeho obstarávacou cenou, ale následne sa budete dlhé roky tešiť z luxusného materiálu a skvelého posedenia. Kreslo od značky Arteriors je vyrobené z pravej byvolej kože, ktorá nepraská a nepodlieha ani vplyvom vysušenia. Výrobok môže byť váš za 1615 €.

Autor: purehomeAutor: purehome

Potrpíte si na retro kúsky, ktoré sa opäť vracajú do módy? Potom by vám doma nemala chýbať štýlová semišová stolička, ktorej využitie je rôznorodé. Používať ju môžete v predsieni pri obúvaní topánok, v obývacej izbe pre návštevy alebo ako stolík na odloženie novín alebo odpočinutie unavených nôh. Cena štýlovej stoličky v oranžovom prevedení je 1885 €.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Článok Arteriors home - objavte čaro luxusu bol publikovaný 15. září 2014 v 06.15 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...