Vychytávky aj pre malé kúpeľne

Tagy:  vychytávky do kúpeľne, vychytávky, doplnky, dekorácie, byt, dom, bývanie

Sponzorované odkazy:

Vychytávky aj pre malé kúpeľne

Pre väčšinu žien je kúpeľňa akousi svätyňou, ktorú sa vždy snažia vyšperkovať tak, že veľakrát kúpeľňu ani nepripomína. Kým muži v nej vidia vaňu, sprchovací kút a umývadlo, ženy si potrpia na tie najmenšie detaily ako sú najrôznejšie vešiačiky, háčiky, uteráky, kvety a veľa ďalších nevyhnutností. Problémom dnešných kúpeľní je väčšinou ich veľkosť. Byty v panelových alebo bytových domoch si obvykle zakladajú na väčšej obývačke a kuchyni, preto musí kúpeľňa veľakrát ustúpiť stranou. Máte doma tiež menšiu kúpeľňu, ale napriek tomu si prajete všetky možné drobnosti, ktoré neustále vidíte v katalógoch? Potom sa pozrite na drobné vychytávky, ktoré sa zmestia aj k vám.

Potrebujete vreckovky?

Máte papierové vreckovky neustále schované v kuchynskej linke alebo rôzne po kabelkách? Potom možno pri líčení v kúpeľni často ľutujete, že nie sú po ruke. Aby sa vám na poličkách nemuseli povaľovať vreckovky v celofánovom obale, ako je tomu v obchodoch, oboznámte s týmto praktickým a vtipným dávkovačom, ktorý je vhodný prakticky všade. Zaobstarať si ho môžete v mnohých farebných variantoch, a to na e-shope Modcloth už za 9 €.

Autor: MODCLOTHAutor: MODCLOTH

Mydlo v luxusnom prevedení

Mydlo je samozrejmosťou, ktorá v kúpeľni skrátka nemôže chýbať. Naše babičky aj mamičky často používali klasické tuhé mydlá, ktoré po umývadle všelijako kĺzali, nikdy neboli na svojom mieste a pokožku rúk navyše nepríjemne vysúšali. Pokiaľ si zakladáte na tom, že je vaša kúpeľňa symbolom luxusu, kúpte si minimalistický a štýlový dávkovač, ktorý je originálnym bytovým doplnkom. Tento kúpite u značky Torsan za 30 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Kefky pekne pohromade

Najrôznejšie úchyty a držiaky na kefky a pasty sú cliché, ktoré sú vhodné skôr na chalupu alebo na tábor. Ak chcete mať svoje hygienické pomôcky stále poruke a pritom túžite po naozaj vzhľadnej kúpeľni, nesmie vám chýbať originálny a pútavý stojan, ktorý pojme kefky celej rodiny. V tohtoročnej sezóne sú v móde predovšetkým metalické odtiene, stavte preto na štýlovú zlatú, studenú striebornú alebo na medenú, ktorá sa hodí aj k prírodným materiálom.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Šetrite miestom

V mnohých kúpeľniach často zaberá príliš veľa priestoru kozmetika. Líčidlá ľahko schováte do skrinky alebo ich umiestnite do toaletného stolíka, avšak šampóny, masky na vlasy, sprchové gély a telové mlieka by mali byť stále poruke a pokiaľ ste početnejšia rodina, môžete sa naozaj potýkať s nedostatkom priestoru. Klasické fľaštičky, ktoré kúpite bežne v drogérii, preto nahraďte menšími verziami, ktoré možno ľubovoľne napĺňať a obmieňať. Fľašky sú navyše všetky rovnaké, preto bude vaša kúpeľňa dizajnovo dokonalá.

Autor: NET-A-PORTERAutor: NET-A-PORTER

Článok Vychytávky aj pre malé kúpeľne bol publikovaný 5. ledna 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...