Čo vašej kúpeľni určite chýba? Štýlová predložka!

Tagy:  predložka, kúpeľňové predložky, inšpirácia, bývanie, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Čo vašej kúpeľni určite chýba? Štýlová predložka!

Celkové vybavenie kúpeľne veľa ľudí akosi zanedbáva a považuje ju len za praktickú časť bytu, kde sa stačí venovať klasickej hygiene a každodennému skrášľovaniu. Uteráky a osušky sú nevyhnutnosťou, ktoré v každej kúpeľni rozhodne musia vždy byť, avšak existuje mnoho vecí, ktoré v mnohých kúpeľniach chýbajú. Sú nimi napríklad závesy na sprchové kúty alebo vane a typické predložky, ktoré zo slovenských domácností záhadne vymizli. Kúpeľňová predložka je však praktickou vymoženosťou, vďaka ktorej nielen nenachladnete, ale zároveň zamedzíte úniku vody, ktorá by sa do kúpeľne ľahko dostala pri každom sprchovaní alebo kúpeli. My ste doteraz žili v domnienke, že kúpeľňové predložky sú zbytočným prežitkom, ktoré sú nielen zbytočné, ale navyše nevzhľadné, teraz však nastal ten správny okamih, aby ste sa raz navždy presvedčili o opaku.

Pre milovníkov jednoduchosti

Ak v interiéri preferujete skôr jednoduchosť, eleganciu a nepotrpíte si na príliš farieb, potom vás iste poteší fakt, že existuje rad exkluzívnych predložiek do kúpeľne, ktoré vyzerajú luxusne a svoju funkciu plnia na jednotku s hviezdičkou. Nechajte sa inšpirovať najnovšou kolekciou od CRATEANDBARREL a zaobstarajte si napríklad tento model za príjemných 26 €. Ak by vás šedé odtiene neoslovili, na výber je tiež hnedá, béžová alebo klasický biely variant.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Všetky farby dúhy

V prípade, že naopak farbám holdujete a nebojíte sa ich použiť ani v kúpeľni, potom sa zamerajte na veselší variant kúpeľňovej predložky, ktorá vás poteší svojou farebnosťou a optimistickým výzorom. Predložky od značky JOHNLEWIS sú hravé a na svoje si určite prídu v panelákovom byte aj vo väčšej vile. Zaobstarať si ich môžete už od 18 € za kus.

Autor: JOHNLEWISAutor: JOHNLEWIS

S kvapkou orientu

Každé bývanie je úplne iné a čo je vhodné do jedného, môže v inom vyzerať úplne príšerne a opačne. Ak ste skôr dobrodružnej povahy a váš byt alebo dom je samé drevo, suvenír, zaujímavý tvar a spomienka z ciest, potom vás iste na prvý pohľad uchváti tento orientálny a zároveň tak trochu bohémsky kúsok z dielne LUISAVIAROMA, ktorý bol inšpirovaný práve orientom a ďalekým východom. Váš môže byť už za 106 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Spomienka na jar

Jar je ešte v nedohľadne a zima je v plnom prúde. Ak už aj vás nudia a deprimujú studené dni, snehové vločky a veľmi nepríjemné tmy, ktoré sú pre zimu tak typické, zaspomínajte si na jar a leto aspoň u seba doma, konkrétne potom opäť v kúpeľni. Módny a dizajnový dom LUISAVIAROMA prichádza s novou jarnou kolekciou, ktorá zahŕňa aj štýlové a veselé predložky v kvetinových motívoch. Tie vám ľahko a rýchlo rozžiaria celú kúpeľňu a vy sa tak budete okamžite cítiť o niečo príjemnejšie a bližšie nadchádzajúcej jarnej sezóne.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

V štýle mozaiky

Mozaika je niečím, čo sa v interiéroch drží už desiatky rokov a o čom možno dlhé hodiny a hodiny diskutovať. Jedni mozaikami absolútne opovrhujú, iní ich milujú pre ich veselý a halucinogénny výraz. Ak patríte skôr do tej druhej skupiny a mozaiky všetkého druhu si nemôžete vynachváliť, potom si kúpte túto trendy kúpeľňovú predložku z e-shopu FINNISHDESIGNSHOP, ktorá hýri snáď všetkými dostupnými farbami a je jednoducho úplne skvelá. Zaobstarať ju môžete už za 30 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Článok Čo vašej kúpeľni určite chýba? Štýlová predložka! bol publikovaný 27. ledna 2015 v 00.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...