Daikin Emura - klimatizácia trochu inak

Tagy:  Daikin Emura, klimatizácia, inteligentná, inovatívna, funkcie

Daikin Emura - klimatizácia trochu inak

Súčasné sparné dni ešte zintenzívnili otázku klimatizácie. Máte ju? Ešte nie? Skúste to s inteligentnou klimatizáciou od Daikin – s Daikin Emura!

Daikin Emura je novou generáciou klimatizačných jednotiek. A je nielen „múdra“ a inteligentná, ale aj dizajnovo na výške. Nie nadarmo má na svojom konte ocenenie za dizajn Red dot Award 2014, ktorý takto ohodnotila medzinárodná odborná porota. Červený bod z Red dot Awards nezíska len tak niekto – a Daikin Emura ho má.

Inteligentný klimatizačný systém Daikin EmuraInteligentný klimatizačný systém Daikin Emura

Tento inteligentný klimatizačný systém, ukrýva vo svojom jedinečnom, elegantnom a štýlovom balení rad inovatívnych funkcií, vďaka ktorým zaisťuje v miestnosti vždy príjemnú klímu „na mieru“. Klimatizáciu Emura od Daikin stačí len nastaviť a potom sa už tešiť z príjemnej pohody a čistého vzduchu.

vytvorte si komfort v bývaní s klimatizáciou Daikin Emuravytvorte si komfort v bývaní s klimatizáciou Daikin Emura

Elegantná klimatizácia v bielom či striebornom prevedení, má intuitívne ovládanie a komfortný režim. Daikin Emura ponúka vďaka svojmu inteligentnému režimu značnú úsporu energie, je teda v porovnaní s inými klimatizačnými jednotkami energeticky úsporná. Jej minimálnu hlučnosť o sile do 19 dB(A), spolu s šírkou prevádzkového rozsahu, ktorý možno nastaviť od –10 až 46° CDB pre chladenie, a v hodnotách –15 až 20° CDB pre vyhrievanie, vám zaistí maximum pohodlia v každej situácii počas dňa aj noci, keď večer možno navoliť tzv. nočný režim s úsporou energie a ochranou proti prehriatiu, alebo nadmernému chladeniu. Komfortné využitie klimatizačnej jednotky ešte zvyšuje diaľkové ovládanie.

Daikin Emura chladí aj vyhrievaDaikin Emura chladí aj vyhrieva

Ako to funguje?

Inteligentná Daikin Emura má titánovo – apatitový filter pre čistenie vzduchu, ktorý odstraňuje prípadné prachové častice zo vzduchu, taktiež rozkladá pachy a obmedzuje šírenie baktérií, vírusov a mikróbov. Unikátne 3D prúdenie vzduchu je postavené na princípe spojenia vertikálneho a horizontálneho automatického pohybu s rovnomerným rozdelením vzduchu po celej miestnosti – do všetkých jej kútov. Komfortný režim je nastavený tak, že zabraňuje priamemu prúdeniu a účinku vzduchu na ľudské telo ako pri chladení, tak pri vyhrievaní.

klimatizáciu Daikin Emura možno ovládať aj ak ste mimo domuklimatizáciu Daikin Emura možno ovládať aj ak ste mimo domu

Vďaka inteligentnému režimu vzduch prúdi do inej zóny, než tam, kde sa nachádzajú ľudia, a keď „múdra“ Daikin Emura nezistí prítomnosť žiadnych osôb, automaticky sa prepne na úsporný režim.

Bonbónikom navrch je potom diaľkové ovládanie s WLAN plug-and-play, vďaka ktorému a systému Apple a Android, môžete nastaviť a naplánovať chladenie a vyhrievanie doslova odkiaľkoľvek mimo bydliska. A napriek tomu všetko máte stále pod kontrolou.

Čo viac si priať? Daikin Emura je jednoducho klimatizácia trochu iná – inteligentná!

Zdroj foto: Daikin.sk

Článok Daikin Emura - klimatizácia trochu inak bol publikovaný 23. července 2015 v 22.00 v rubrike PR články. Autorom článku je Pavla Jelínková. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...