Moderné domové zvončeky od spoločnosti SPORE

Tagy:  doorbell, spore, doorbell true, zvonček, domový zvonček, zvonček pri dverách, originálny zvonček, moderný zvonček

Sponzorované odkazy:

Moderné domové zvončeky od spoločnosti SPORE

Domové zvončeky sú nepostrádateľným pomocníkom každého domu, pretože plnia veľmi dôležitú funkciu – oznamujú nám návštevu. Tento veľmi praktický pomocník býva súčasťou takmer každého exteriéru, zvyčajne vstupných dverí, bránok alebo múrov domu.

Pri robení domového zvončeka mu väčšina z nás nevenuje príliš veľkú pozornosť, a to predovšetkým vďaka tomu, že tlačidlo nie je súčasťou interiéru. Väčšina domových zvončekov v ponuke nášho trhu disponuje jednoduchým tvarom, najčastejšie v plastovom prevedení.

Odlišnou cestou sa rozhodla ísť spoločnosť SPORE, ktorá vyrába jednoduché, ale napriek tomu originálne a elegantné domové zvončeky. K najnovším prírastkom spoločnosti SPORE patrí domový zvonček TRUE, ktorého dizajn je umocnený podsvieteným LED displejom.

Spoločnosť stavila nielen na dizajn, ale aj na kvalitu spracovania a kvalitu použitých materiálov. K jeho výrobe sa používa eloxovaný hliník, ktorý je po spracovaní ponúkaný v troch povrchových úpravách: vo farbe hliníka, bronzu a matnej čiernej. Zákazníci môžu taktiež vyberať z troch farebných prevedení osvietenia: bielej, oranžovej alebo modrej. Ponuka zahŕňa aj domové zvončeky, ktoré LED osvetlením nedisponujú.

Cena za jeden kus sa pohybuje okolo 56 amerických dolárov, nepodsvietené zvončeky možno zakúpiť približne o 8 dolárov menej.

hladké a čisté líniehladké a čisté línie
farebné podsvietenie je infarebné podsvietenie je in
ponuka zahŕňa farebné podsvietenie v rôznych odtieňochponuka zahŕňa farebné podsvietenie v rôznych odtieňoch
decentné, moderné a vkusné riešenie domových dverídecentné, moderné a vkusné riešenie domových dverí

Zdroj: http://design-milk.com/…ell-giveaway

Článok Moderné domové zvončeky od spoločnosti SPORE bol publikovaný 24. března 2013 v 11.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...