Adventný kalendár ako sladkosť aj bytová dekorácia

Tagy:  kalendár, Vianoce, sviatky, čokoláda, dekorácie, sviečky, čaj

Sponzorované odkazy:

Adventný kalendár ako sladkosť aj bytová dekorácia

Advent je v plnom prúde a než sa nazdáte, budú tu prekrásne vianočné sviatky. Iste si ako malé deti pamätáte, ako ste sa tešili na advent, kedy si budeme môcť každé ráno vychutnať výbornú čokoládu z adventného kalendára. Tento kalendár bol skrátka nevyhnutnosťou, ktorá v žiadnej domácnosti, kde boli deti, nemohla chýbať. Adventné kalendáre sú stále modernou záležitosťou, a ich trend sa rozmáha z roka na rok viac. Máte prehľad, aké adventné kalendáre vôbec existujú? Možno sa budete čudovať, že nemusí vždy ísť iba o sladkosti…

Čokoláda trochu inak

Klasické adventné kalendáre s obrázkovými čokoládkami sú síce ikonické, avšak o kvalitnej čokoláde nemôže byť reč. Čokoládky sú veľmi tučné a plné nezdravých zložiek. Namiesto nich preto radšej svojim deťom zaobstarajte adventný kalendár od Lindt alebo Kinder, kde sa za každým políčkom schováva malá kinder čokoládka, pralinka alebo iná drobnosť z pravej čokolády, ktorá sa rozplýva na jazyku. Takýto adventný kalendár iste poteší aj dospelých a partnerovi vykúzlite úsmev na perách.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Pre milovníkov čaju

Nie každý si potrpí na sladkosti a pokiaľ nechcete po celých 24 dní pojedať denne čokoládu, potom pre vás máme ďalší skvelý tip. Ten poteší predovšetkým milovníkov čajov. Kvalitné čaje sú výborné nielen chuťovo, ale majú tiež mnoho účinkov a efekt na vaše zdravie. Zelené čaje povzbudia vašu bdelosť, biele dodajú energiu, čierne postavia na nohy a ovocné si môžete dopriať kedykoľvek počas dňa, pretože obvykle neobsahujú kofeín. Stavte na kvalitný kalendár s čajmi a dajte si každý deň, až do Štedrého dňa, iný skvelý blahodarný čaj.

Sviečky vykúzlia vianočnú atmosféru

Ďalšou voľbou na adventný kalendár môže byť napríklad bytová dekorácia v podobe sviečok. Sviečky a svietniky sú všeobecne veľmi obľúbené a obzvlášť v dobe adventu a Vianoc sa objavujú takmer vo všetkých domácnostiach. Adventný kalendár so sviečkami obsahuje 24 prekrásnych voňavých sviečok, vďaka ktorým vám domácnosť bude neustále voňať škoricou a pečeným jablkom, vanilkou, pomarančom, čokoládou alebo klinčekmi. Vyskúšajte napríklad sviečkový adventný kalendár značky Almaty, kde nájdete netradičné voňavé kombinácie, čo vydržia horieť celý večer.

Každý deň iná ozdoba

Počuli ste niekedy o adventnom kalendári, ktorý by deň za dňom vyzdoboval váš byt alebo dom? Áno, tak presne také sú adventné dekoratívne kalendáre Almaty, ktoré schovávajú vianočné dekorácie v zaujímavých farbách a tvaroch. Zvonček na stromček, ozdobná sviečka, slamený jeleň alebo anjelík belostnej farby. To všetko môže byť obsahom štýlového a netradičného adventného kalendára.

Autor: TROUVA.COMAutor: TROUVA.COM

Článok Adventný kalendár ako sladkosť aj bytová dekorácia bol publikovaný 7. prosince 2016 v 00.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...