Luxusné kvetináče vo variante LED osvetlenia

Tagy:  kvetináč, kvetináče, zaujímavé kvetináče, nádoba na kvety, kvetinový obal, LED osvetlenie

Sponzorované odkazy:

Luxusné kvetináče vo variante LED osvetlenia

Kvetináče zvyčajne predstavujú príjemné oživenie a spestrenie interiéru, a to predovšetkým pre svoj dizajnový charakter. Na našom trhu môžeme vyberať z nespočetnej škály najrôznejších variánt, a to ako z materiálovej, tak aj štýlového, tvarového a obsahového prevedenia. Dalo by sa povedať, že nás v tejto oblasti nemôže už nič prekvapiť, avšak dômyselné prepracovanie dizajnérov hovorí o opaku.

Spoločnosť Rotoluxe uviedla na trh kvetináče, ktoré disponujú LED osvetlením, ktoré sa s prichádzajúcim stmievaním premenia do nádherných rozsvietených lampičiek. Na trhu sú k dostaniu v rôznych tvaroch i veľkostiach, vyberať môžeme aj z náročnejších a exkluzívnych typov.

LED osvetlenie je v kvetinovom obale dôkladne zabudované, a tak možno svetielkujúce kvetináče používať aj pre externé využitie. Veľmi dobre budú pôsobiť predovšetkým na vonkajšej terase, balkóne alebo priamo na záhrade okolo bazénu.

Všetky LED kvetinové obaly sú vyrobené z recyklovaného plastu, teda môžeme povedať, že výrobky sú čisto ekologické produkty šetrné k životnému prostrediu. Materiál použitý na výrobu kvetináčov je zo 100% recyklovaného produktu a po odslúžení môže byť kvetník opäť 100% recyklovaný. Táto ekologická bežiaca operácia poskytuje nielen štýlový zážitok, ale aj čisté a bezpečné prostredie.

LED kvetinové obaly by sme mohli charakterizovať ako svieži a jednoduchý nápad s úmyselným určením udržateľnej budúcnosti.

zaujímavý designzaujímavý design
svetielkujúce kvetináče prinášajú luxus do interiéru aj exteriérusvetielkujúce kvetináče prinášajú luxus do interiéru aj exteriéru
perfektný dizajn, perfektné oživenie záhradyperfektný dizajn, perfektné oživenie záhrady

Zdroj: http://dornob.com/…-dark-garden

Článok Luxusné kvetináče vo variante LED osvetlenia bol publikovaný 16. dubna 2013 v 16.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...