Kvetináče a obaly pre každú izbovú rastlinu

Tagy:  kvet, kvetináč, rastliny, izbové rastliny, obal, pestovanie, doplnky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Kvetináče a obaly pre každú izbovú rastlinu

Možno sa to nezdá ale aj detaily robia v našej domácnosti veľký dojem. Preto by sme si mali dať aj na maličkostiach záležať a výber akéhokoľvek interiérového doplnku si užiť a dôkladne zvážiť. Záležitosť, ako je výber kvetináčov, si potom dokážeme vychutnať a brať ho ako výzvu. Nechajte sa inšpirovať jedinečnými a originálnymi kúskami a zistite, po akých kvetináčoch túžite práve vy.

Prírodné materiály

S prírodnými materiálmi nemôžeme urobiť chybu obzvlášť v tom prípade, ak máme v takom duchu ladený interiér. Obal na kvetináč, ktorý vyzerá ako zložený z polien je originálny a ako doplnok zaujme. S obľúbeným bambusom sa stretávame oveľa častejšie a oproti predchádzajúcemu kvetináču pôsobí ten z bambusu modernejšie. Bambus je skvelý materiál, z ktorého sa vyrába celý široký rad výrobkov a tiež preto do nášho bytu skvele zapadne.

Kovové kvetináče

Na záhradu, terasu a do interiéru sa kov perfektne hodí. Nepodlieha skaze, je trvalý a štýlový. Kovové kvetináče nám trochu pripomenú dávnu dobu, napríklad slávnu éru antiky. Ako zo starobylého Grécka pôsobí veľký oválny kvetináč so zdobením. Možno ho dokonca aj zavesiť. Jednoduché rastliny, ako sú niektoré druhy tráv skvele vyniknú v originálnom cípovitom kvetináči.

Tmavá geometria

Jednoduché prosté tvary a ostré línie sú takmer definíciou moderných a vkusných doplnkov. Geometrické tvary kraľujú a práve tak biela a naopak tmavá farba. Melírovaný šedý kvetináč si v našom interiéri určite nájde svoje miesto. Podobne tvarovaný kvetináč ako súčasť tmavo šedivého setu nás zaujme. Oba sa budú fantasticky vynímať v obývacej izbe po boku krémovej hranatej pohovky.

Moderna

Drevo je doménou skôr tradične vyzerajúceho obydlia. Moderný interiér dopĺňajú skôr ostré línie, farby a inovatívne materiály. Veľmi žiadúce je, aby každá vec bola nápaditá. Dizajnéri sa nevyhýbajú takmer ničomu, všetko naopak berú ako výzvu. Do miestností umiestňujú výrazné a nevšedné prvky. Tými môžu byť zaiste aj kvetináče. Nič nie je tabu. Dominovať izbe môže veľký rozmerný kvetináč umiestnený v priestore. Výrazné však naopak môžu byť aj drobné vhodne rozmiestnené doplnky. Prekrásne kvetináče v tvare gule v bielej farbe kombinovanej so striebornou nás očaria. Motívy vtákov a kvetín vykúzlia v našom domove jedinečnú atmosféru. Najlepšie sa budú hodiť do interiéru v čistej bielej farbe kombinovanej so šedou a striebornou.

Článok Kvetináče a obaly pre každú izbovú rastlinu bol publikovaný 7. května 2013 v 14.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...