Ovocné misy zdobiace interiér

Tagy:  misa, farebná misa, kuchynské doplnky, miska, misa na ovocie, dekoratívna misa, zelenina, ovocie, atypická miska, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

Ovocné misy zdobiace interiér

Ovocné misy sú aktuálnym kuchynským a zároveň aj dekoračným predmetom, predovšetkým v letných mesiacoch, kedy je hojnosť a bohatý výber ovocných druhov. V mnohých prípadoch sa však stáva, že majitelia moderných interiérov často misu s ovocím umiestňujú tam, kde nie je príliš vidieť, nie je na očiach. Dôvodom je málo zaujímavé dizajnové riešenie misy, ktorú nie je hodné prezentovať ako interiérový dekoračný prvok.

Čo sa materiálov týka, ponuka nášho trhu je v oblasti kuchynských či ovocných mís doslova rozmanitá. Nikoho už neprekvapia misy keramické, sklenené, misy z exotického dreva alebo nerez materiálu. Design je tradičný, klasikou je misa guľatá, oválna alebo v tvare rozkvitnutého kve­tu.

Kruhové tvary sú jasnou voľbou pre ukladanie ovocia, ale nie vždy musia disponovať klasickým štandardom. Z našej fotogalérie je zrejmé, že ide o misy moderného dizajnového prevedenia, ktoré budú ozdobou každého interiéru. Originálne úložisko ovocia disponuje nielen dych vyrážajúcim vzhľadom, ale aj jedinečným odoberaním ovocia z misy.

Pokiaľ chcete oživiť interiér nevšedným a veľmi zaujímavým doplnkom, nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou.

jednoduché, ale exkluzívnejednoduché, ale exkluzívne
originálny zakladač na banányoriginálny zakladač na banány

Zdroj: http://dornob.com/…etal-designs

Článok Ovocné misy zdobiace interiér bol publikovaný 20. května 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...