Drevené modulárne police

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky, úložný priestor, modulárne police, boxy, nástenné boxy, police na CD, police na DVD, police na dekorácie, farebné police, štvorec, farba, multicolor

Sponzorované odkazy:

Drevené modulárne police

Nábytok hrá v interiéri veľmi významnú úlohu, pretože dokáže spĺňať hľadisko praktické a užitočné. Nie vždy, sa však tieto dve hodnoty dokážu vzájomne harmonicky snúbiť, v takýchto prípadoch ide bokom design alebo praktickosť.

Dlhodobým interiérovým trendom je minimalizmus, ktorý by sa mal spájať s interiérom kompletne. Nábytok v štýle minimalizmu by mal svojím charakterom kopírovať štýl interiéru, ak teda v priestore prevládajú prvky vyzdobené, ťažké či mohutné, bude tu nábytok jednoduchého štýlu pôsobiť ako „päsť na oko“.

A ako by mal nábytok minimalistického štýlu vyzerať? Túto otázku si položila aj naša veľmi nádejná a kreatívna dizajnérka Lucia Koldová, ktorá vytvorila zostavu modulárneho nábytku.

Kolekcia modulárneho nábytku, Cheeky Boxes, pozostáva z jednotlivých kusov nábytku pripomínajúce boxy alebo škatule. Nábytok je vyrobený z lakovaných dosiek MDF, jednotlivé moduly disponujú rozmermi o veľkosti 30 × 60 × 35 cm.

Sada modulárnych boxov je navrhnutá tak, aby jednotlivé kusy mohli byť poskladané podľa aktuálnej potreby, popr. podľa priestorových možností. Zostava umožňuje poskladať nábytok do štýlových a jedinečných vzorov, ktoré dokážu oživiť interiér a vdýchnuť mu exkluzívne kúzlo.

Nábytková modulárna zostava môže slúžiť nielen ako estetický prvok interiéru, ale aj ako prvok praktický, ktorý je úložiskom kníh, dekorácií, kvetín či iných predmetov.

jednoduchosť, efektívnosť, štýlovosťjednoduchosť, efektívnosť, štýlovosť

Zdroj: http://www.digsdigs.com/…s-by-process

Článok Drevené modulárne police bol publikovaný 26. května 2013 v 08.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...