Kvitnúca polička

Tagy:  dekorácie, interiér, doplnok, váza, vázička, sklenené vázy, vázy, police, polička, nástenná polica, nábytok, interiérový nábytok, vybavenie, interiérové ​​vybavenie, sklenená váza

Sponzorované odkazy:

Kvitnúca polička

Dekorácie a doplnky neodmysliteľne patria k interiéru, bez nich by bol priestor nielen holý, ale aj osamelý. Avšak výber tej správnej dekorácie je zložitou záležitosťou, pretože nie vždy sa podarí vybrať doplnok, ktorý by bol ozdobou, nie prekážkou či prostriedkom k usadzovaniu prachu.

Správnou voľbou je multifunkčné poňatie interiérovej ​​dekorácie či doplnku, teda poňatie, ktoré spĺňa nielen stránku dekoračnú, ale aj stránku praktickú, úžitkovú. S nevšedným, veľmi vkusným a praktickým riešením prišla dizajnérka zo spoločnosti Everyspace. Klasickú vázu na kvety integrovali do jednoduchej, nástennej police a vytvorili tak dokonalý obraz priestorového konceptu.

Váza a polica sú dva odlišné predmety, ktoré so sebou navzájom súvisia a sú spolu prepojené. Váza sa zvyčajne na policu či poličku kladie, tu však rovno do nej. Experimentálnym riešením, kreativitou a výborným vkusom premenila Jill Ayers, klasickú vázu a klasickú policu v znamenitý dizajnový prvok.

Vázu síce nie je možné presúvať podľa ľubovôle a potreby po miestnosti, avšak na druhej strane, od klasickej vázy, upúta pozornosť každej návštevy. Jednotlivé vázičky viac menej pripomínajú sklenené skúmavky z laboratória, avšak v kombinácii a uplatnení dostávajú úplne inú podobu. Každú nádobku je možné z police vyňať, dopustiť vodu alebo vymyť.

elegancia v spojení s prírodouelegancia v spojení s prírodou

zdroj: http://www.everyspacedesign.com

Článok Kvitnúca polička bol publikovaný 12. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...