Polička - pravý alebo ľavý uhol

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, pravý uhol, ľavý uhol, uhol, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky

Sponzorované odkazy:

Polička - pravý alebo ľavý uhol

Police, poličky a policové systémy vypĺňajú steny takmer každého interiéru, pretože sú nielen praktické, ale veľakrát aj dizajnovo veľkolepé. Výber na našom trhu je naozaj rozmanitý, v ponuke nájdeme atypické tvary, rôzne druhy materiálov, rôzne veľkosti, pestrofarebné kúsky aj klasické – štandardný tovar.

Dnes vám predstavíme veľmi jednoduchú, ale o to zaujímavejšiu drevenú poličku, ktorá tvarovo predstavuje pravý alebo ľavý uhol. Polica je vyrobená z bambusu, povrch je upravený stopercentne prírodným tung olejom, vďaka čomu disponuje polička vode odolným povrchom.

To, čo z poličky robí veľkoleposť je nielen jej zaujímavý a napriek tomu jednoduchý tvar, ale aj kvalita použitých materiálov. Nádherné a veľmi ľahké bambusové drevo disponuje prirodzenými, prírodnými odtieňmi, ktoré v spojení s tung olejom vykúzli prenádhernú štruktúru povrchu. Tung olej poskytne výrobku nielen kvalitné dokončenie povrchu, ale aj flexibilný a vode vysoko odolný náter.

Uhlová polička je navrhnutá v dvoch variantoch, v ľavom a pravom uhle, čo umožní zákazníkom široké spektrum použiteľnosti. Polička od spoločnosti ALS Design disponuje rozmermi: 26,5 × 8,25 × 6­,5 cm.

Ten, kto pre svoj interiér hľadá originalitu a nevšednosť, určite ocení dômyselne prepracovaný policový systém.

zaujímavé a netradičné riešenie políczaujímavé a netradičné riešenie políc
ponuka zahŕňa poličku v prevedení pravého aj ľavého uhlaponuka zahŕňa poličku v prevedení pravého aj ľavého uhla

Zdroj: http://design-milk.com/angle-shelf

Článok Polička - pravý alebo ľavý uhol bol publikovaný 12. června 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...