Asymetrická polica od Molteni

Tagy:  polica, polička, asymetria, asymetrická polička, asymetrická polica, interiérový nábytok, interiérová polica, deliaca priečka, regál

Sponzorované odkazy:

Asymetrická polica od Molteni

Asymetrická polica s farebnými regálmi pochádza z produkcie talianskej spoločnosti Molteni, zaoberajúca sa výrobou interiérového nábytku.

Autorom radikálnej dizajnovej police je Nicola Gallizia, ktorý svojím dielom poskytuje autoritatívnu odpoveď na nové estetické požiadavky domov. Tými sú funkcie, ktoré musia plnohodnotne zabezpečiť špecifické požiadavky, ktoré sa týkajú nových multimediálnych priestorov.

Na druhej strane stojí širšie využívanie systému, z kompozičného a estetického hľadiska, štruktúra oživenia zariadenia.

Asymetria police je vytvorená tým, že hrá prím s horizontálnou aj vertikálnou stranou, v spojení s rôznymi komponentmi. V ponuke je niekoľko druhov, líšiacich sa nielen použitými drevinami, ale aj farebným prevedením. Štandardná ponuka políc je vyrobená z brestu, v dvoch farebných odtieňoch uplatnených na každej z políc.

Police talianskej spoločnosti Molteni sú ideálnym doplnkom do moderných interiérov, v ktorých vytvára hravý a praktický profil. Policu možno uplatniť nielen pre umiestnenie najrôznejších predmetov, ale tiež ako deliacu priečku, ktorá veľmi vkusne poskytne súkromie.

asymetria udáva štýl aj smerasymetria udáva štýl aj smer

zdroj: http://www.molteni.it

Článok Asymetrická polica od Molteni bol publikovaný 1. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...