Moderné kvetinové obaly: krása, funkčnosť a večnosť

Tagy:  kvetináče, truhlíky, samozavlažovacie hrantíky, keramické hrantíky, keramické kvetináče, obaly na kvetiny, obal, obaly, planters

Sponzorované odkazy:

Moderné kvetinové obaly: krása, funkčnosť a večnosť

Kvety sú ozdobou každého interiéru i exteriéru, dodávajú mu štýl, eleganciu a do priestoru prinášajú kúsok prírody. Čaro a krása kvetov vyznie sama osebe, ale ak sú jej elegantné tóny podčiarknuté doplnkovým prvkom, môžu sa nad krásou až oči prechádzať. Reč je samozrejme o dekoračnom obalovom materiáli, do ktorého sú kvety v interiéri i exteriéri umiestňované.

Špeciálna švajčiarska kolekcia obalových materiálov, pochádzajúca z dielne Greenform, nesie celý rad jedinečných prvkov a detailov. Kvetinové obaly sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu, pozostávajúceho z recyklovateľného vlákna. Materiál tvorí cement, práškové vápno, celulóza, syntetické vlákno a voda.

Kvetinové obaly sú určené ako pre interiérové​​, tak aj pre exteriérové ​​využitie, pretože pevný materiál odoláva všetkým prírodným živlom. Výrobky majú dvojaké využitie, môžeme použiť nielen ako obalový materiál, ale aj ako samotný kvetináč. Obaly disponujú drenážnym otvorom a špeciálnym otvorom pre doplnenie zálievky. Materiál umožní rastline dýchať a regulovať vlhkosť, vďaka čomu zostávajú rastlinky stále čerstvé a svieže.

Obalové kvetináče spoločnosti Greenform sú vhodné nielen do súkromných obydlí, ale aj do komerčných a verejných priestorov. Veľmi vkusne zdobia reštaurácie, bary, relaxačné a wellnes centrá či kancelárske budovy.

jednoduché, decentné, elegantnéjednoduché, decentné, elegantné
súzvuk harmónie s praktickosťousúzvuk harmónie s praktickosťou

Zdroj: http://insideavenue.blogspot.com/…lanters.html

Článok Moderné kvetinové obaly: krása, funkčnosť a večnosť bol publikovaný 25. června 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...