Rastúca detská postieľka

Tagy:  Gozia Home, tati rollbed, postieľka, detská postieľka, rastúca postieľka, rastúci nábytok, detský nábytok, nábytok, nábytok pre deti, postieľka pre deti

Sponzorované odkazy:

Rastúca detská postieľka

S vekom dieťaťa musíme meniť nielen oblečenie, hračky, doplnky a ich návyky, ale aj nábytok. Než sa nazdáme naše dieťatko vyrastie zo svojej postieľky a nastane opäť čas na kúpu novej. Ideálnym riešením je tzv. rastúca postieľka, ktorá úmerne rastie s vekom dieťaťa a životnosť baby postieľky sa tak o niekoľko rokov predĺži.

Talianska spoločnosť Gozia Home uviedla na trh detskú postieľku Oci Rollbed, ktorá plne zodpovedá zadaniu rastúceho detského nábytku. Moderná a štýlová postieľka Oci Rollbed prinesie do detskej izby farebnosť, hravosť, individuálny a štýlový dizajn aj v neskoršom veku dieťaťa naopak odnesie svoj ​​bábätkovský vzhľad. Rovnako ako ostatný nábytok spoločnosti Gozia Home, tak aj rastúca postieľka vyjadruje svoj ​​individuálny štýl a osobnosť.

Rastúca postieľka je určená deťom od narodenia až po zhruba ich 12. rok života. Vďaka svojej multifunkčnosti, originálnemu dizajnu a kvalite bola postieľka Oci Rollbed ocenená najlepším detským výrobkom pre rok 2009, v súťaži Best of Philly.

Rastúca postieľka je vzhľadom k svojim kvalitám nadpriemerne cenená, jej maloobchodná cena sa pohybuje okolo 1 100 amerických dolárov. V cene je zahrnutý aj matrac.

postieľka určená pre deti od narodenia až do ich 12. roku životapostieľka určená pre deti od narodenia až do ich 12. roku života
kreatívne a praktické riešenie detských izbičiekkreatívne a praktické riešenie detských izbičiek

Zdroj: http://design-milk.com/…ess-giveaway

Článok Rastúca detská postieľka bol publikovaný 26. června 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...