Izby Mistral aj pre tie najnáročnejšie deti

Tagy:  detské izby, mistral, nábytok, bývanie, byt, dom, deti, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Izby Mistral aj pre tie najnáročnejšie deti

Deti dokážu byť naozaj prieberčivé a to úplne vo všetkom. Najviac samozrejme rozumejú sladkostiam, potom obliekaniu a v neposlednom rade si dokážu sami povedať, či sa im ich detská izba celkovo zariadená páči, alebo nie. Ak chcete, aby vaše dieťa vyrastalo v príjemnom prostredí podľa jeho najvnútornejších predstáv a prianí, kúpte mu izbičku snov, akú dokáže vytvoriť jedine spoločnosť Mistral.

Dizajnérska spoločnosť Mistral nie je v odbore žiadnym nováčikom a návrhárstvom luxusného nábytku sa zaoberá už dlhé roky. Čím sa ale preslávila bezkonkurenčne najviac, sú prekrásne detské izby, ktoré dostanú do kolien snáď každého. Na svoje si v najnovšej kolekcii izieb Mistral prídu tí najmenší nezbedníci, ale aj teenageri, ktorí bývajú tými nakritickejšími zákazníkmi.

Každé dieťa si praje mať izbičku v štýle podkrovného bytu a spať tak „na poschodí“. Pokiaľ ale nemáte architektonické vzdelanie, môže byť samotná predstava a následná realizácia pre obyčajného laika pomerne komplikovaná. A práve od toho je tu spoločnosť Mistral, ktorá vám na mieru navrhne 3D návrh a vyhotoví luxusnú izbičku pre malú princeznú či šikovného nezbedníka.

Izbičku na poschodie, autor: topofmindIzbičku na poschodie, autor: topofmind

Mysleli ste si, že poschodovým posteliam už dávno odzvonilo? Potom sa presvedčte na vlastné oči o tom, že ich éra zďaleka nie je na konci. Ba naopak, ak sa tlačíte v menšom byte panelového bytu a vaše deti sú odkázané na spoločnú izbu, poschodové postele sú ideálnym riešením ako ušetriť veľa miesta.

Poschodové postele ešte stále letia, autor: topofmindPoschodové postele ešte stále letia, autor: topofmind

Miluje vaše dieťatko jednu určitú farbu, ktorej sa nemieni za nič na svete vzdať a ktorou sa chce neustále obklopovať? Potom nebuďte takí skeptickí a jeho radosť mu doprajte. Spoločnosť Mistral vám môže na mieru vyhotoviť nábytok vrátane skríň, postele a písacieho stola presne podľa vašich predstáv a tiež farieb. Fialová postieľka, obliečky, stolík, lampičky, skrátka všetko v jednom odtieni tak to rozhodne nebude problém.

Páči sa prevaha jednej farby?, autor: topofmindPáči sa prevaha jednej farby?, autor: topofmind

Článok Izby Mistral aj pre tie najnáročnejšie deti bol publikovaný 4. února 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...