Keramický vešiak Milky Star

Tagy:  vešiak, keramický vešiak, stena, vešiaková stena, odkladacia stena, milky star, atypický vešiak

Sponzorované odkazy:

Keramický vešiak Milky Star

Jedným z nevyhnutných interiérových praktických doplnkov je vešiak, ktorý obvykle plní funkciu praktickú, teda na odkladanie odevov. Dizajn vešiakov však dosť pokrivkáva za ostatnými bytovými doplnkami a zvyčajne sa nedokáže plne začleniť do interiéru.

Novinkou a prielomom v dokonalej súhre interiéru s vešiakom je šatník STAR MILKY, ktorý pozostáva z ľubovoľného počtu jednotlivých keramických obkladov. Niektoré dielce disponujú háčikmi, ktoré sú však súčasťou keramického obkladu a teda vytvárajú harmonický vzhľad. Kompaktný vzhľad jednotlivých dielcov pripomína rozliate mlieko, čo viedlo jeho autorov k výstižnému pomenovaniu.

Keramická vešiaková stena pôsobí v objektoch nielen jedinečne, ale aj s individuálnym vzhľadom originálneho doplnku. Milky Star je unikátna designovaná jednotka, ktorá funguje nielen ako šatník, ale aj ako designovaná interiérová dekorácia. Obrys každého dielca disponuje rôznymi pozíciami a tvarmi, čo umožňuje nekonečné množstvo rôznych usporiadaní.

Svojim jednoduchým, ale originálnym a nenapodobiteľným dizajnom, sa keramická vešiaková stena bude veľmi dobre vynímať v moderných a vzdušných interiéroch. Jemné a čisté línie vešiakovej steny dajú priestoru elegantný ráz a decentnú jemnú podobu.

originálne a vkusné dizajnové spracovanie vešiakovej stenyoriginálne a vkusné dizajnové spracovanie vešiakovej steny

Zdroj: http://design-milk.com/…y-pudelskern

Článok Keramický vešiak Milky Star bol publikovaný 2. července 2013 v 16.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...