Doplnky nielen pre milovníkov futbalu

Tagy:  vešiak, vešiaky, vešiačik, futbal, futbalista, futbalový, dekorácie, doplnky, interiér, interiérové ​​dekorácie, darček, darčeky

Sponzorované odkazy:

Doplnky nielen pre milovníkov futbalu

Interiérový dizajn je viac menej prispôsobený predovšetkým ženskému vkusu, pretože práve žena vyberá najrôznejšie dekorácie a doplnky, ktorými zdobí domov. Na druhej strane je však nutné podotknúť, že je na trhu len veľmi málo interiérových dekorácií a doplnkov, ktoré by mohli byť rýdzo pre mužov.

Jednou z výnimiek je vešiak vo futbalovom štýle, ktorý bude ozdobou každého domova, a to nielen toho futbalistického. Jednoduchá myšlienka, veľmi podarené dielo: stačí sa nechať inšpirovať stolným futbalom.

Tyč, osadená postavičkami futbalistov, zakončená dreveným držadlom slúži ako vešiak, ktorý využijeme v rámci celého domu. Futbalový vešiak však nemusí byť ozdobou iba súkromných interiérov, veľmi vkusne a výstižne bude pôsobiť v baroch, krčmách, reštauráciách alebo kaviarňach.

Futbalový vešiak je tiež veľmi vhodným a vítaným darčekom pre všetkých milovníkov a priaznivcov futbalu, ktorých určite poteší a ohromí. Ak teda neviete, čo dať svojmu partnerovi pod stromček, nechajte sa inšpirovať…

Vešiak je vyrobený z nerezovej ocele, s drevenou násadou – zakončením, tyč obsahuje celkom štyroch futbalistov – pútka.

vešiak ocenia nielen milovníci futbaluvešiak ocenia nielen milovníci futbalu
estetika neestetika, ale praktikaestetika neestetika, ale praktika

zdroj: http://www.rs-barcelona.com/producto.php?…

Článok Doplnky nielen pre milovníkov futbalu bol publikovaný 15. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...