Nové trendy od Sconto nábytok

Tagy:  nábytok sconto, byt, dom, bývanie, interiér

Sponzorované odkazy:

Nové trendy od Sconto nábytok

Rovnako tak, ako je potrebné čas od času pozmeniť šatník, aj interiér si žiada isté inovácie. Avšak renovácia domácnosti nie je ako obstaranie nového svetra a preto je potrebné pripraviť si väčšiu sumu peňazí. Ak nechcete investovať tisícky eur, ale napriek tomu chcete kvalitný nábytok, na ktorý je spoľahnutie, nechajte sa inšpirovať novinkami zo Sconto.

Obývacie programy

Povedali ste si, keď zmenu, tak poriadnu a miesto výmeny sedacej súpravy sa vrhnete do niečoho úplne nového a podľa posledných trendov? Potom možno narazíte na menší problém a to je štýl zariadenia. Nie každý má skrátka takú fantáziu, aby bol schopný prísť do predajne a vybrať si jednotlivé kusy nábytku. V takomto prípade sa pozrite na chytré Sconto programy, vďaka ktorým si môžete na mieru zariadiť celú obývačku presne podľa vášho želania.

Chytré programy obývacích izieb, autor: ScontoChytré programy obývacích izieb, autor: Sconto

Spálne tón v tóne

Nábytok v jednotlivých miestnostiach by mal spoločne určite ladiť a ak to tak nie je, je ideálny čas pre zmenu. Ak plánujete výmenu postele, zamerajte sa na kvalitný kus nábytku, ktorý bude stabilný a vydrží dlhé roky. Úplne dokonale bude vaša spálňa vyzerať, ak k novej posteli zvolíte tiež priestrannú skriňu, prípadne menšiu komodu alebo toaletný stolík.

Spálňa tón v tóne, autor: scontoSpálňa tón v tóne, autor: sconto

Detská izba snov

Vyrástla vám vaša ratolesť pred očami a v detskej izbičke s bábikami a farebnými maľovkami na stene sa už necíti dobre? Potom je na čase miestnosť prispôsobiť a premeniť ju v raj pre teenagerov. Sconto nábytok disponuje širokou ponukou postelí, skríň a ďalšieho príslušenstva pre detské izby pre tých najmenších, ale aj pre dospievajúcu mládež.

Izba pre teenagerov, autor: scontoIzba pre teenagerov, autor: sconto

Kuchyne na mieru

Čo by to bolo za nábytkársku spoločnosť bez ponuky kuchynských liniek a jedálenských setov. A že u Sconto máte naozaj z čoho vyberať sa môžete presvedčiť na vlastné oči. Bude sa páčiť masívna drevená kuchyňa v štýle holandského nábytku, super moderný lesklý variant či nadčasová biela spolu s nerezovými spotrebičmi? Všetko je povolené a záleží len na vašom želaní a fantázii.

Kuchyňa zo Sconto nábytok, autor: scontoKuchyňa zo Sconto nábytok, autor: sconto

Na záver kúpeľňa

Zabudnúť nesmieme ani na kúpeľňu, ktorá nie je o nič menej dôležitá ako ostatné miestnosti, ba naopak je veľmi podstatná. Ak máte pocit, že je nábytok už trochu opotrebovaný či nepraktický, neváhajte sa tiež obrátiť na Sconto nábytok, kde si vyberiete zo širokej palety farieb, druhov i materiálov.

Kúpeľne od A do Z, autor: scontoKúpeľne od A do Z, autor: sconto

Článok Nové trendy od Sconto nábytok bol publikovaný 6. ledna 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...