Exotická atmosféra vášho exteriéru

Tagy:  slnečník, slnečníky, Tiki, bambus, bambusové rolky, oáza, záhrada, záhradný nábytok, záhradné doplnky

Sponzorované odkazy:

Exotická atmosféra vášho exteriéru

K exotickej atmosfére na vašej záhrade prispeje slnečník vyrobený z prírodných materiálov, ktorý evokuje tropickým vzhľadom.

Slnečníky sú vyrobené z palmových listov, ktoré sú ručne tkané, čo prispieva k vyššej odolnosti voči nepriaznivým prírodným vplyvom. Vďaka kvalitnému spracovaniu dokážu odolať aj častým dažďom, pred daždivým počasím ich teda nemusíme schovávať. Výrobca garantuje životnosť slnečníkov až na 7 rokov v miernom a strednom podnebnom páse.

K dokonale naladenému exotickému prostrediu prispejú aj bambusové rolky, ktoré slúžia ako oplotenie. Bambusové oplotenie je vďaka nízkej cene veľmi obľúbeným prostriedkom, ako zabrániť nechceným susedským pohľadom či vstupu do záhrady nežiaducim zvieratám. Bambusové rolky sú vyrobené len z kvalitných prírodných materiálov, ich spracovanie prebieha ručným tkaním. Vysoká kvalita materiálu aj spracovania zaručuje bambusovým plotom vysokú životnosť.

Vďaka slnečníkom menom Tiki dokážeme vyčariť z ​​našich záhrad, terás či balkónov neodolateľnú atmosféru tropického raja. Premeňte aj vy vašu záhradu do oázy relaxácie, uvoľnenia a naladenia tropického raja, ktorý vás bude sprevádzať celé leto.

slnečníky z palmových listov navodia tropickú atmosféruslnečníky z palmových listov navodia tropickú atmosféru
bambusové oplotenie je nevyhnutným pomocníkombambusové oplotenie je nevyhnutným pomocníkom

Zdroj: http://design-milk.com/outdoor-oasis

Článok Exotická atmosféra vášho exteriéru bol publikovaný 22. července 2013 v 15.30 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...