4 tipy na jarné záhradné vychytávky

Tagy:  jar, odpočinok, relaxácia, gril, stoly, slnečník nábytok, kvety, rastliny

Sponzorované odkazy:

4 tipy na jarné záhradné vychytávky

Jar sa konečne prihlásila o slovo a nepríjemná dlhotrvajúca zima je snáď pre tento rok nadobro preč. Ako to tak na jar býva, ľudia majú automaticky tendenciu podnikať výlety a tiež tráviť všeobecne viac času vonku. Ak máte to šťastie a vlastníte záhradu, terasu alebo aspoň balkón, na ktorom si môžete pochutnávať na svojej rannej kávičke, pozrite sa na aktuálne jarné vychytávky, ktoré vám čas na pozemku spríjemnia a navyše vám umožnia upraviť záhony a trávu, ktoré po zime dostali poriadne zabrať.

Každý, kto vlastní záhradu alebo aspoň kus nejakého pozemku veľmi dobre vie, koľko je s obrábaním takéhoto kusu vlastníctva práce. O to príjemnejšie potom je, môcť si pokojne sadnúť a vychutnať si vytúžený odpočinok a klasické nič nerobenie. Tiež radi trávite čas na záhrade a milujete chvíle, keď prídete domov zo zamestnania a môžete si sadnúť vonku a odpočívať? Potom vám rozhodne nesmie chýbať praktický slnečník, vďaka ktorému sa nespálite a budete relaxovať v tieni a v pokoji. Cena tohto slnečníka je na e-shope NOVICA.COM 45 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Veľa ľudí nevlastní záhradu len kvôli leňošeniu a preto, aby mali vlastný pokoj a súkromie. Nájdu sa aj takí a nie je ich práve málo, ktorí milujú záhradkárčenie, ktoré sa stalo ich hlavným koníčkom a najväčšou vášňou. Tiež sa hrdo radíte k nadšeným záhradkárom a sadenie kvietkov je vaša radosť? Potom vám rozhodne nesmie chýbať praktická súprava na okopávanie záhonov a sadenie stromčekov, pretože iba ruky vám v tomto prípade nepomôžu. Túto súpravu kúpite na e-shope LUISAVIAROMA.COM za 36 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Kvety sú samozrejme neoddeliteľnou súčasťou každej záhrady, avšak nikde nie je dané, že sa musia nachádzať iba na skalkách alebo v záhonoch. Ak si chcete zaobstarať kvety, ktoré sú buď náročnejšie na údržbu alebo také, ktoré vám budú robiť ozdobu vo vašej blízkosti, obstarajte si sadené rastliny v kvetináčoch, ktoré môžete ľubovoľne premiestňovať a manipulovať s nimi podľa ľubovôle. Zaobstarať si ich môžete napríklad na e-shope NEIMANMARCUS.COM, a to už od skvelých 32 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Keď sa povie jar a záhrada, veľa ľudí si automaticky, namiesto kvetín a záhradníčenia, predstaví grilovanie s priateľmi alebo rodinou. Tento spôsob stolovania a trávenia voľných popoludní a večerov, sa stal veľmi populárnou záľubou, ktorá baví mladých, starších a dokonca aj seniorov alebo deti. Nie je nad to, dopriať si chutný obed alebo ľahkú čerstvú večeru na záhrade či balkóne. A práve k tomu vám dopomôže štýlové opekanie. Ak nemáte dostatok priestoru alebo chcete grilovať na stole, obstarajte si tento vychytaný variant miniatúrneho grilu, ktorý je rýchly, šikovný a navyše neuveriteľne úsporný a skladný. Zaobstarať ho môžete na e-shope THEHUT.COM za 95 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok 4 tipy na jarné záhradné vychytávky bol publikovaný 7. května 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...