Flexibilné drevené stoličky

Tagy:  nábytok, stolička, stoličky, drevo, drevená stolička, drevený nábytok, sedací nábytok

Sponzorované odkazy:

Flexibilné drevené stoličky

Drevený nábytok je nielen vysoko odolný, ale tiež vykazuje známky trvalo udržateľnej hodnoty. Drevo, teda vo svojej masívnej podobe, sa opäť začína integrovať do našich domovov, a to nielen v podobe nábytku.

Dizajnová návrhárka Carolien Larou predstavila svoju flexibilnú kolekciu drevených stoličiek. A čo je na týchto stoličkách unikátne? Je to predovšetkým ich použitie, po dosadnutí sa sedadlo prehne (roztiahne) a vypruží podľa potreby tela. Drevené flexibilné sedadlá menia svoj tvar po dosadnutí, po vstávaní sa opäť vrátia do svojej pôvodnej podoby.

Vďaka jemnému drevenému spracovaniu v štýle minimalizmu a jednoduchosti, sú stoličky vhodné do všetkých štýlov interiéru. Ich využitie je praktické a rozmanité, uplatnenie nájdu v pracovniach, spálňach, ale aj v predsieňach napr. pri obúvaní topánok.

Kolekcia COMPRIS zahŕňa stoličky, ktoré môžu byť na kolieskach aj bez nich. Rozmery stoličky sú nasledujúce: 360 × 360 × 450 cm, zarážajúca je však ich cena, ktorá činí 695 eur za kus. Na druhej strane je však nutné podotknúť, že za originál sa musí priplatiť.

hovorí sa, že v jednoduchosti je krása…hovorí sa, že v jednoduchosti je krása…
dokonalá súhradokonalá súhra

zdroj: http://www.decoesfera.com

Článok Flexibilné drevené stoličky bol publikovaný 16. září 2013 v 14.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...