Barová stolička Morph

Tagy:  stolička, barová stolička, nábytok, interiérový nábytok, morph, Formstelle

Sponzorované odkazy:

Barová stolička Morph

Tí z nás, ktorí vlastnia domáci bar alebo barový pult, mi dajú za pravdu, že vybrať tú správnu barovú stoličku je veľmi ťažký oriešok. Barová stolička by mala predovšetkým ladiť s celkovým interiérom, byť stabilná, pevná, dizajnovo výnimočná a in. Hoci na našom trhu existuje dosť široká ponuka barových stoličiek, disponujú takmer všetky podobným dizajnom a konštrukciou.

Vybočujúci krok zo štandardnej cesty sa podarilo nemeckému štúdiu Formstelle, ktoré uviedlo na trh inovatívny produkt: barovú stoličku Morph. Tento ojedinelý kúsok je ponúkaný v štruktúre masívneho dubu alebo amerického orecha. Predné čalúnenie je možné vyhotoviť v látkovom prevedení alebo v koži.

Barová stolička Morph disponuje nielen výnimočným a odlišným vzhľadom, ale aj pohodlím a užívateľským komfortom. Prítomnosť barovej stoličky Morph v interiéri vytvára novú atmosféru a inováciu prostredia. Čisté línie a krásne drevo sú najvhodnejšími adeptmi na ideálny a vkusný nábytok pre domáce aj podnikové zariadenia.

barová stolička Morph: výnimočný dizajnbarová stolička Morph: výnimočný dizajn
čisté a krásne líniečisté a krásne línie
dokonalý vzhľaddokonalý vzhľad

Zdroj: http://design-milk.com/morph-stool

Článok Barová stolička Morph bol publikovaný 4. září 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...