Štýlový stojan na časopisy: OPLA

Tagy:  stojan, stojan na časopisy, noviny, časopisy, odkladací stolík na časopisy, televízny program, OPLA, stojan na časopisy opla, transparentný, priehľadný, číry

Sponzorované odkazy:

Štýlový stojan na časopisy: OPLA

Časopisy, noviny, televízne programy a iné tlačoviny vypĺňajú najrôznejšie miesta interiéru. Ich najčastejším miestom sú spodné časti konferenčných stolíkov, v ktorých však nepekne pôsobia. Iným riešením môžu byť stojany na tlačoviny, ktoré však nie vždy sú dizajnovo stvárnené, preto sa radšej schovávajú za sedaciu súpravu alebo do rohu.

Riešením môže byť transparentný stojan na časopisy OPLA, ktorý spĺňa všetky trendy požiadavky. Designer, Emiliano Brinch, vytvoril štýlovo elegantný stojan na časopisy, ktorý môže právoplatne dominovať moderným interiérom.

Stojan na časopisy OPLA je vyrobený z veľmi kvalitných a silných akrylátových dosiek, ponúkajúcich vysokú stabilitu. K prednostiam stojanu OPLA patrí veľmi ľahká prenosnosť, jednoduchá montáž, opakované rozloženie a teda aj výborná skladovateľnosť.

Stojan na tlačoviny OPLA je k dostaniu v rôznych farebných prevedeniach (v transparentnom štýle) a rôznych hrúbkach. Rozmery stojanu sú: šírka 33 cm, výška 30 cm a hĺbka 32 cm.

Cena za kus, v klasickom transparentnom (čírom) prevedení sa pohybuje okolo 85 amerických dolárov. Za farebné varianty sa účtuje doplatok, ktorý sa pohybuje v rozmedzí cca 8 – 10 amerických dolárov.

elegantný a štýlovýelegantný a štýlový
v jednoduchosti je možné nájsť krásuv jednoduchosti je možné nájsť krásu

Zdroj:http://www.designtrasparente.com/index.php?…

Článok Štýlový stojan na časopisy: OPLA bol publikovaný 20. září 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...