Stojan a police na víno ​​nielen do kuchyne

Tagy:  víno, vínna pivnica, stojan, doplnky, kuchyňa

Sponzorované odkazy:

Stojan a police na víno ​​nielen do kuchyne

Milovníci vín riešia vo svojich domoch a bytoch zvyčajne stále jeden a ten istý problém. Kam všetky fľaše šikovne umiestniť? S tým nám pomôžu stojany na fľaše, ktoré môžeme umiestniť prakticky kamkoľvek. Najčastejšie ich nájdeme v obývacích izbách či jedálňach alebo kuchyniach.

V hlavnej úlohe drevo

Drevo je obľúbeným materiálom slúžiacim na výrobu takmer akéhokoľvek nábytku či bytového doplnku. Stojan na fľaše vyrobený z dreva sa skvele hodí do všetkých interiérov, kde práve tento prírodný materiál prevláda. Vynikne preto nielen v moderných bytoch, ale aj na chalupách a vo vidieckych domoch. Do stojanu sa zmestí 12 fliaš a vďaka jednotlivým priehradkám máme nad našimi zásobami skvelý prehľad.

Jednoduchý a kamkoľvek, autor: vinostyl.czJednoduchý a kamkoľvek, autor: vinostyl.cz

Pre milovníkov vína

Kto si na víno ​​viac potrpí a jeho zbierka fliaš sa neustále zväčšuje, iste uvíta stojan ktorý dokáže rásť s rastom zbierky vína. Kovový stojan je možné postupne zväčšovať a s pribúdajúcimi fľašami preto nikdy nenastane problém s nedostatkom miesta pre ďalšie vína. Stojan je možné umiestniť do miestnosti k stene, do pivnice, či do špajze. Zbierku potom môžeme zväčšovať do šírky aj výšky a porovnať do nej veľké množstvo fliaš. Stojan pozostáva z jednotlivých kovových častí, do každej sa zmestia tri fľaše.

Vzdušný v kove, autor: e-zack.czVzdušný v kove, autor: e-zack.cz

Originálne stojany na víno aj ako súčasť interiéru

Stojan na víno ​​je nielen praktickým úložným priestorom na celý rad fliaš, môže byť aj plnohodnotnou súčasťou interiéru a zdobiť napríklad obývaciu izbu. Tak tomu je u ratanového stojanu, ktorý síce pojme len päť fliaš, za to je veľmi vydareným a zaujímavým dizajnérskym kúskom, ktorý si obzvlášť milovníci prírodných materiálov ihneď obľúbia. Umiestniť ho môžeme ako na zem, tak stôl či policu. Prírodné odtiene sa hodia k takmer akýmkoľvek farbám a taký stojan bude skvele vyzerať v podobne ladenom interiéri.

Ratanový stojan na päť fliaš, autor: forliving-nabytek.abriana.czRatanový stojan na päť fliaš, autor: forliving-nabytek.abriana.cz

Ukážky moderných stojanov na fľaše, ktoré nás ohromia

Nie každý preferuje prírodné materiály, kto dáva prednosť inovácii a moderne, určite ho zaujme plastový stojan na fľaše. Priezračná farba nám umožní umiestniť ho do akejkoľvek izby k akýmkoľvek farbám. Inovatívny je nielen materiál, z ktorého je vyrobený. Aj jeho ladný tvar dýcha novotou a nápadom.

Z číreho plastu na stôl aj policu, autor: noxinterier.skZ číreho plastu na stôl aj policu, autor: noxinterier.sk

Tvorené s vtipom sú stojany v tvare kaktusu či hroznového vína. Poslúžia ako úložný priestor a zároveň ako veľmi originálny interiérový doplnok. Zaujmú nás tiež farby, v ktorých sú stojany vyrobené.

Štýlové stojany v originálnom prevedení, autor: darkotipy.czŠtýlové stojany v originálnom prevedení, autor: darkotipy.cz

Článok Stojan a police na víno ​​nielen do kuchyne bol publikovaný 13. června 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...