Netradičný stojan na fľaše

Tagy:  stojan, stojan na fľaše, vešiak, fľaše, fľaše, víno​​, uskladnenie vína, wine rack, iron design company

Sponzorované odkazy:

Netradičný stojan na fľaše

Fľaša vína či iného alkoholu sa bez najmenších výnimiek vyskytuje takmer v každej domácnosti. Ich úložnými priestormi najčastejšie bývajú plne uzavreté skrinky, v lepších prípadoch stojan alebo elektrické vinotéky. Ich neviditeľné uloženie môže mať rad vysvetlení: nenúti nás k popíjaniu, inde nie je miesto alebo priestory na ich zviditeľnenie sú príliš malé.

Vďaka spoločnosti Iron Design Company môžeme veľmi vkusne, elegantne a moderne naše fľaše umiestniť na viditeľné miesto. Moderný držiak fliaš je vyrobený z ocele a dokáže pojať až šesť fliaš vína alebo iného alkoholického nápoja.

Vedľa stránky praktickej, kedy nezaťažuje priestor, disponuje držiak na fľaše aj stránkou dizajnovo-inovatívnou. Svojim jednoduchým dizajnom a čistými líniami sa dokáže prispôsobiť takmer každému interiéru. Vďaka veľmi jednoduchej montáži, ktorá spočíva v jednoduchom skrutkovom pripevnení, je možné stojan prirobiť takmer kdekoľvek. Súčasťou balenia sú aj skrutky a materiál pre kompletné uchytenie stojanu.

Tento oceľový držiak na fľaše je vhodným a praktickým doplnkom nielen v domácnostiach, ale aj verejných priestoroch, ako sú napr. reštaurácie, bary, kluby alebo diskotéky.

elegantné, vkusné a decentnéelegantné, vkusné a decentné
praktický pomocník v boji s centimetramipraktický pomocník v boji s centimetrami

Zdroj: http://design-milk.com/…ny-wine-rack

Článok Netradičný stojan na fľaše bol publikovaný 30. května 2013 v 16.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...