Barossa: dokonalý stojan na víno

Tagy:  stojan, stojan na fľaše, vešiak, fľaše, fľaše, víno​​, uskladnenie vína, wine rack, barossa

Sponzorované odkazy:

Barossa: dokonalý stojan na víno

Začlenenie nábytku do interiéru je veľmi náročná úloha, pretože nie vždy snúbime nový nábytok s nábytkom existujúcim a so štýlom interiéru. Ak teda kupujeme stredne veľký nábytok do už obývaného priestoru, je úloha snúbenia o to ťažšia. V takom prípade je nutné vyberať nábytok elegantný, s jemnými a decentnými prvkami, ktoré sa do priestoru integrujú takmer samy.

Nábytok, ktorý dokonale spĺňa všetky uvedené požiadavky, sa volá Barossa a charakterizuje stojan na víno. Vínny stojan je navrhnutý Petrom Harrisonom a patrí k tým nábytkovým kúskom, ktoré sa môžu pýšiť titulom moderný, elegantný, štýlový a dizajnový.

Stojan na fľaše vína, Barossa, stvárňuje rovnováhu medzi umením a funkčným užitím. Je navrhnutý na rovnomerné umiestnenie 12 kusov fliaš vína, a to pri pomerne malých celkových rozmeroch. Rovnomerné usporiadanie je dosiahnuté predovšetkým vďaka betónovému podkladu, ktorý vyvažuje celkovú konštrukciu stojanu.

Horná časť stojanu je prepojená spojmi z leštenej nerezovej ocele, ktorá nielen dobre vyzerá, ale aj vydrží. Celkové rozmery stojanu na víno ​​Barossa sú 63 × 9 × 9,5 cm, čo sú pri pojme 12 kusov fliaš veľmi zaujímavé čísla.

rozmanité farebné odlíšenierozmanité farebné odlíšenie
elegancia verzus exkluzivitaelegancia verzus exkluzivita

Zdroj: http://lavassa.com

Článok Barossa: dokonalý stojan na víno bol publikovaný 28. června 2013 v 14.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...