Sedacie súpravy Ikea - študentské aj luxusné

Tagy:  Ikea, sedačky, sedacie súpravy, pohovky, sofa, obývačka, obývacia izba, študentská izba

Sponzorované odkazy:

Sedacie súpravy Ikea - študentské aj luxusné

Sedacia súprava hrá v každom byte či dome veľmi významnú úlohu. Slúži nielen k nášmu odpočinku. Sedacia súprava robí v obývacej izbe veľký dojem a je miestom, kde hostíme svoje časté návštevy. Dôležité preto je, aby vyzerala skvele a zároveň bola pohodlná a dobre slúžila. V obchodnom dome Ikea nájdeme veľa pohoviek a kresiel, ktoré nás zaujmú svojim skvelým spracovaním a navyše aj komfortom, ktorý poskytnú.

Sedacia súprava, ktorá presne zapadne do priestoru

Veľká sedacia súprava sa hodí do bytu, v ktorom žije veľa ľudí, alebo pre tých, ktorí často usporadúvajú večierky, pozývajú si návštevy a majú radi komfort a pohodlie pre seba, ak práve relaxujú. Rozmerná rohová pohovka neutrálne tmavo šedej farby pôsobí aj cez veľmi jednoduché spracovanie moderne a bude veľmi vkusná v ktoromkoľvek interiéri. Skvele bude vyzerať, ak ju ozvláštnite vankúšikmi v niektorej z výrazných žiarivých farieb.

Látkové sedačky pre každý interiérLátkové sedačky pre každý interiér

Do menších obývacích izieb bez problémov vtesnáme mäkučkú pohodlnú pohovku v prekrásnom sýto červeno-ružovom odtieni. Táto sedačka je kompromisom medzi klasikou a modernou. Jednoduchý a sviežo moderný je nábytok s kvetinovým vzorom. Malá pohovka s hranatými opierkami je veľmi nekomplikovaná a bude sa hodiť aj do predsiene, uvítacej haly, či do spálne. Veľmi pohodlné je aj svetlé kreslo, ktoré bude praktické taktiež v ktorejkoľvek miestnosti, nie len v obývacej izbe.

Pre tých, čo sa radi na všetkom podieľajú

Sedaciu súpravu si v Ikei môžeme zostaviť aj sami presne na mieru. Stačí jednoducho kombinovať jednotlivé časti a docieliť jednoduchej malej praktickej pohovky, či rozmernej sedacej súpravy pasujúcej presne do našej obývacej izby. Je len na nás, ako jej finálna podoba bude vyzerať.

Zostavte si sedačku podľa svojhoZostavte si sedačku podľa svojho

Jednoduchosť je moderná

Ikea ponúka mnoho jednoduchých moderných modelov pohoviek, ktoré sú obvykle jasných ostrých línií a vyberať môžeme nielen z mnohých typov, ale aj celého radu hravých pestrých farieb. Pohovka nám tak bude vždy presne pasovať do interiéru.

Štýlové kožené sedačky IkeaŠtýlové kožené sedačky Ikea

Rozkladacie súpravy oceníme

Mnoho z nás oceňuje rozkladacie sedacie súpravy, ktoré nám Ikea vždy predstaví vo svojej ponuke. Rozkladacie pohovky ponúkajú skvelý komfort ako pri posedení s priateľmi, tak v noci počas spánku. Veľakrát je ich súčasťou kvalitný matrac, ktorý je pre pravidelné spanie na gauči priamo nevyhnutný. Rozkladaciu sedačku oceníme v malých priestoroch, kam sa posteľ a pohovka súčasne nezmestia. Aj pre študentov je rozkladacia sedačka skvelým spôsobom, ako užitočne využiť priestor. Veľakrát sa na tomto spojení 2 v 1 tiež ušetrí.

Rozkladacie sedačky nielen do študentskej izbyRozkladacie sedačky nielen do študentskej izby

Autor fotografií: Ikea

Článok Sedacie súpravy Ikea - študentské aj luxusné bol publikovaný 12. ledna 2013 v 09.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...