Unikátne a nádherné lustre pre váš domov

Tagy:  svetlo, osvetlenie, interiérové ​​osvetlenie, lampa, lampy, stropné svetlo, stropné svietidlo, luster, závesný luster, nástenné svetlo, nástenné svietidlo, Willowlamp

Sponzorované odkazy:

Unikátne a nádherné lustre pre váš domov

Lustre sú ozdobou každého interiéru, obzvlášť vtedy, ak svojim dizajnom upútajú pozornosť. Podľa praktického hľadiska by sme mali luster (či iné inferiórne osvetlenie) vyberať podľa intenzity osvetlenia, nie iba podľa vzhľadu. Z toho dôvodu by mali lustre aj ostatné svetlá disponovať vedľa perfektného dizajnu aj kvalitným zdrojom svetla.

Technicky vyspelé a dizajnovo vkusné osvetlenie ponúka „Willowlamp“, za čím sa skrývajú manželia Adam Hoets a Sian Eliot. Ich najnovšia kolekcia lustrov je inšpirovaná Afrikou, v tvorbe sa teda miešajú najrôznejšie africké vzory a dekory. Dizajn osvetlenia je inšpirovaný bohatou africkou kultúrou, nádherné a jedinečné africké trendy sa odrážajú v každom výrobku. K výrobe lustrov je použitá technika zvaná ballchain, ktorá je na prvý pohľad ťažká, ale materiály sú to veľmi ľahučké až transparentné.

Atypický dizajn lustrov však nie je určený do všetkých typov interiéru, pretože na základe svojej dominancie vynikne len vo veľkých priestoroch. Ideálnym umiestnením sú nielen svetlé, prevzdušnené a veľkopriestorové interiéry, ale aj interiéry príbuzného štýlu. Priestor, v ktorom sa bude luster nachádzať by mal byť aj zariadený v minimalistickom štýle, pretože dominantou interiéru bude každopádne neprehliadnuteľné osvetlenie.

skvostná krása interiérového osvetleniaskvostná krása interiérového osvetlenia

Zdroj: http://www.thedesignblog.org/…or-your-home

Článok Unikátne a nádherné lustre pre váš domov bol publikovaný 21. září 2013 v 08.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...