Luster z gumových medvedíkov

Tagy:  Luster, osvetlenie, atypické osvetlenie, svetlo, gumový medvedík, gumové medvedíky, Gummi Bears Chandelier, Kevin Champeny, Jellio, acrylic gummi bear

Sponzorované odkazy:

Luster z gumových medvedíkov

Svietidlá patria k nevyhnutným a nenahraditeľným interiérovým doplnkom, bez nich by nemohol plnohodnotne fungovať chod domácnosti. Kvalita a intenzita osvetlenia majú vplyv na naše zdravie, zlá intenzita osvetlenia pôsobí negatívne na našu psychiku.

Dizajnéri osvetlenia sa snažia o to, aby ponuka lustrov bola nielen rozmanitá, ale aj atypická až extravagantná. Dizajnér Kevin Champeny uviedol na trh luster, ktorý sa skladá z približne 5 000 kusov „gumových“ medvedíkov. V skutočnosti sú medvedíky vyrobené z akrylátu, avšak opticky sú od tých gumových takmer na nerozoznanie.

Luster veľmi dobre vynikne predovšetkým v detských izbičkách, ale unikátnym umeleckým dojmom bude pôsobiť aj v obývacej izbe. Každý luster je jedinečným dielom, pretože dizajnové spracovanie a voľba farieb v poradí bude u každého kusu trochu iná, odlišná.

Luster „Gummi Bears“ pôsobí sladko, doslova na zjedenie a je navrhnutý tak, aby v každom z nás vzbudil minimálne úsmev na tvári. Luster v sebe odráža dokonalú techniku ​​spracovania v kombinácii s kvalitou a originálnym, tvorivým a kreatívnym prevedením. O veľkoleposti diela svedčí nielen dizajn, ale aj hmotnosť, pretože luster váži úctyhodných 50 kilogramov.

luster takmer z 5 000 medvedíkovluster takmer z 5 000 medvedíkov
bláznivé, sladké i kreatívnebláznivé, sladké i kreatívne

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…-gummi-bears

Článok Luster z gumových medvedíkov bol publikovaný 4. července 2013 v 08.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...