Luster, ako originálny prvok interiéru

Tagy:  svetlo, osvetlenie, luster, interiér, interiérové ​​osvetlenie, závesné svetlo, závesné osvetlenie, závesný luster, moderný luster

Sponzorované odkazy:

Luster, ako originálny prvok interiéru

Osvetlenie vo vašom interiéri patrí k najdôležitejším požiadavkám na plnohodnotné bývanie. Intenzita svetla ovplyvňuje psychiku človeka, ak je osvetlenie slabé, môže vyvolať stresujúce až depresívne správanie.

Pri výbere osvetlenia je nutné zohľadniť predovšetkým jeho výkonnosť, funkčnosť a tiež štýlové zaradenie v súlade s daným interiérom. Luster by mal odrážať predovšetkým váš osobný štýl života, štýl domova a vaše potreby.

Na druhej strane je však nutné zdôrazniť, že väčšina z nás vyberá očami, a tak niet divu, že pred výkonom dá prednosť dizajnu. Lustre si od svojho počiatku prešli už dlhú cestu, ich technické parametre sa zdokonalili a dizajn sa pretvoril doslova k našej fantázii.

Vďaka širokej ponuke lustrov môžeme vyberať modely netradičné, zaujímavé, veľkolepé, ktoré nám premenia interiér v nepoznaný. Na trhu sa objavujú lustre atypické, z rôzne zaujímavých materiálov, ktoré niekedy až presahujú hranice sveta osvetlenia.

K aktuálnym trendom patria lustre vzdušné, jednoduché, vznešené a minimalisticky jednoduché. Pri výbere môžeme udržať tradičný pohľad na minulosť alebo vychádzať z nových dizajnových trendov. Či už sa rozhodneme akokoľvek, majme na pamäti, že luster nám má poskytnúť predovšetkým svetlo.

plnohodnotné osvetlenie je základom domovaplnohodnotné osvetlenie je základom domova

zdroj: http://freshome.com/…-dining-area

Článok Luster, ako originálny prvok interiéru bol publikovaný 27. října 2013 v 08.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...