Dizajnové osvetlenie jedine od Catariny Larsson

Tagy:  svetlo, osvetlenie, luster, interiér, interiérové ​​osvetlenie, lampa, závesný luster, design, designova lampa

Sponzorované odkazy:

Dizajnové osvetlenie jedine od Catariny Larsson

Súčasné dizajnové trendy sa vo svete osvetlenia uberajú smerom exkluzivity a originálneho prevedenia. Víťazí trblietanie a vysoký lesk, netradičné materiály a kombinácie, drobné doplnky a nevšedné farby.

Pri výbere osvetlenia pre existujúci interiér sú rozhodujúce predovšetkým detaily, zle vybrané osvetlenie dokáže priestor utlmiť. Naopak dobre vybrané svetlo priestor rozjasní, rozžiari a dodá mu na elegancii.

Dokonalým riešením každého moderného interiéru sú bezpochyby svetlá od švédskej dizajnérky Catariny Larsson. V jej modeloch sa odráža jednoduchosť kombinovaná s detailným tvorením, elegancia kombinovaná so štýlom a decentnosť s exkluzivitou.

Obľúbenou metódou tejto návrhárky je vrstvenie, vďaka čomu vznikajú prenádherné svetelné variácie. Vzájomné prekrývanie jednotlivých vrstiev dokáže pri rozsvietení vytvoriť kúzelnú tieňohru, svetlo sa rozloží do rôznych pozícií. Svetelný zdroj pôsobí ako vodopád drobných kvietkov, ktoré padajú zo stropu na podlahu.

Kolekcia svetiel zahŕňa rozmanité série, ich spoločným menovateľom je decentnosť, elegancia a romantickosť. Štýlovo pôsobí osvetlenie, tzv. motanica z prepletených drôtikov, ktoré v celkovej podobe stvárňujú kvetinové obrazce.

Kvety kolekcii osvetlenia dominujú, z unikátneho svetelného radu môžeme menovať luster s prevísajúcimi kvietkami, voľne sa pohybujúce v priestore. K ďalším elegantným kúskom patrí červený luster, ktorý vo svojej podstate pripomína sukienku tvorenú stonkami s lístím.

súhra lístočkovsúhra lístočkov
kvetinový vodopádkvetinový vodopád
kvetinová abstrakciakvetinová abstrakcia
exkluzivita v detaileexkluzivita v detaile

zdroj: http://www.larssonunited.com

Článok Dizajnové osvetlenie jedine od Catariny Larsson bol publikovaný 15. září 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...