Štýlové fľaše na vodu KOR

Tagy:  plast, plastové fľaše, fľaša, fľaša na vodu, plastové, z plastu, voda, pitie, Kor, ekológia, ekologické fľaše, kuchyne, kuchynskí pomocníci, riad, do kuchyne, vybavenie, doplnky

Sponzorované odkazy:

Štýlové fľaše na vodu KOR

Voda z vodovodu sa čím ďalej, tým častejšie využíva ako voda pitná, ktorá má nahrádzať pitie vody z plastu a ušetriť tak prírodu od nežiaducich odpadov.

Na tento handicap zareagovala spoločnosť KOR, ktorá sa snaží ušetriť svet od ďalších tisícok ton plastového odpadu. Výsledkom je dizajnová fľaša na vodu slúžiaca na opakované použitie, ktorá je ponúkaná v troch módnych typoch. Ponuka zahŕňa modely, vystupujúce pod obchodnými názvami: Kor One, Kor Delta a Kor Vida.

Prvým projektom/modelom sú fľaše Kor One, ktorých dizajn je čiastočne priehľadný, disponujúci obsahom 750 ml. Fľaše sú moderného dizajnu, v rôznych farebných odtieňoch, o váhe 700 gramov a v ponuke taktiež v limitovanej edícii doplnené grafickými potlačami.

Ďalšou verziou je kolekcia Kor Delta, obsahujúca fľaše s objemom 500 a 700 ml, ktoré sa oproti svojmu predchodcovi Kor One líšia v tvare úchytu, ktorý je viac šikmý. Čo sa týka farebného vyhotovenia, základná ponuka zahŕňa štyri žiarivé odtiene.

Najmladším produktom je Kor Vida, fľaša vyrobená z kovu, ktorá skôr pripomína nám dobre známu termosku. Kor Vida je ponúkaná v dvoch veľkostiach, a to s objemom 500 a 750 ml, k dostaniu sú vo farbe bielej, čiernej a módnej bronzovej. Fľaša je dôkladne prepracovaná, nechýba ani ergonomicky tvarovaná rukoväť.

Najlacnejší model je k dostaniu za cenu cca 20 amerických dolárov, čo vzhľadom k vysokému dizajnu a praktickému využitiu je prijateľné.

základný rad fliaš na pitiezákladný rad fliaš na pitie
limitovaná edícia s grafickým dizajnomlimitovaná edícia s grafickým dizajnom

zdroj: http://www.korwater.com

Článok Štýlové fľaše na vodu KOR bol publikovaný 2. října 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...