Svetelný kvetinový stojan

Tagy:  rastlina, kvetina, izbová rastlina, kvety, kvetinový stolík, lampa, lampička, stojaca lampa, osvetlenie, svetlo, kvietok, kvietky, interéri, stojan na kvety, stojan na rastliny

Sponzorované odkazy:

Svetelný kvetinový stojan

Kvety sú ozdobou každého interiéru, prinášajú do priestoru nielen estetické hľadisko, ale aj hľadisko zdravotné, pretože veľmi účinne filtrujú vzduch. Interiér bez kvetov by sme mohli prirovnať k telu bez duše. A tak niet divu, že kvety vypĺňajú nejednu miestnosť v našich domovoch.

Umenie umiestnenia a aranžovania kvetín je však stále veľkou neznámou, kvety sú zvyčajne umiestňované na parapet za okno, kde však ich krása zaniká. Riešením sú rôzne kvetinové stolíky, ktoré však mávajú jednu negatívnu vlastnosť: zaberajú veľa miesta.

Interiérovým trendom je multifunkčnosť, ktorá by sa mala odrážať v nábytku hlavnom aj doplnkovom. Úspešným príkladom je praktický kvetinový stojan od spoločnosti Aavra, ktorý kombinuje viacero funkcií. Kvetinový stojan disponuje lampou, ktorá ponúka osvetlenie nielen svojim majiteľom, ale aj kvetine.

Disk so žiarovkou je pohyblivý, teda môže byť posunovaný po drevenej tyči podľa aktuálnej potreby a požiadaviek. Interakcia, ktorá vyplýva z tejto symbiózy (riešenie priestoru a podpory rastu rastliny) ponúka moderné riešenie pre vaše domovy.

multifunkčné využitie – praktické aj dizajnovémultifunkčné využitie – praktické aj dizajnové
posuvná lampa zaistí svetlo podľa potrebyposuvná lampa zaistí svetlo podľa potreby

Zdroj: http://www.aavra.com

Článok Svetelný kvetinový stojan bol publikovaný 3. října 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...