Pokladničky Origami si doslova zamilujete

Tagy:  dekorácie, interiérové ​​dekorácie, doplnky, pokladňa, pokladnička, zviera, zvieratko, kôň, vták, jastrab, origami, japonsko, west elm

Sponzorované odkazy:

Pokladničky Origami si doslova zamilujete

Interiérové ​​dekorácie a doplnky môžu mať rôzne podoby, môžu byť praktické, účelové, dizajnové alebo multifunkčné. A práve multifunkčné dekorácie a doplnky hrajú v súčasných moderných interiéroch jednu z veľmi podstatných a dôležitých úloh.

Spoločnosť West Elm uviedla na trh porcelánovú kolekciu pokladničiek, ktorých tvorba bola ovplyvnená japonskými origami. Čisto biele pokladničky sú k dostaniu v dvoch ázijských podobách. K dostaniu je vodný žeriav, teda pokladnička, ktorá stvárňuje vtáctvo – ázijské tradičné zviera.

Naopak pokladnička v podobe koňa je vnímaná ako tradičný a symbolický prvok, jeho korene siahajú do Severnej Ameriky, krajiny predkov koní a sídla spoločnosti West Elm.

Spoločnosť West Elm stavila na jednoduchosť, čisté línie, minimalizmus, tradičnosť a istý prvok zábavy. Vďaka týmto parametrom je možné pokladničky integrovať do všetkých interiérov, rôznych štýlov a atmosfér.

Porcelánové zvieratká majú multifunkčné využitie, slúžia ako pokladničky, dekorácie, ťažítka alebo sošky. S nákupom pokladničky Origami tiež prispievame na charitu: spoločnosť venuje z každého predaného kusu 5 amerických dolárov nemocnici St. Jude. Cena za jeden kus sa pohybuje v rozmedzí 20 – 25 amerických dolárov.

pokladničky inšpirované origamipokladničky inšpirované origami
vkusná interiérová dekoráciavkusná interiérová dekorácia

Zdroj: http://www.westelm.com/…i-bank-a925/?…

Článok Pokladničky Origami si doslova zamilujete bol publikovaný 11. října 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...