Sporte štýlovo alebo návrat legendárnych pokladničiek

Tagy:  dekorácia, doplnok, pokladnička, peniaze, byt, dom, interiér, farby, jar

Sponzorované odkazy:

Sporte štýlovo alebo návrat legendárnych pokladničiek

Pamätáte si na tie časy, keď ste ako deti dostávali drobné vreckové či pár korún za dobré známky? Než aby ste si išli kúpiť zbytočnosť, poctivo ste si sporili, až ste si vo výsledku našetrili pomerne dosť peňazí. Kasičky sú skrátka symbolom detských rokov, na ktoré sa postupom času tak nejako zabudlo a to je rozhodne veľká škoda. Zaspomínajte na doby minulé a zároveň si kúpte originálny bytový doplnok, ktorý bude skvostom miestnosti a navyše vám naozaj pomôže ušetriť nejaké tie drobné. A kto vie, možno aj vo výsledku prídete naozaj na slušný „balík“.

V štýle striebra

Metalické odtiene a kovy sú opäť neuveriteľným hitom tohto roka, a to nielen v oblasti módy a doplnkov, ale aj v interiéroch. Zaobstarať si veľkú sedaciu súpravu v zlatej alebo medenej farbe je rozhodne risk a ak sa bojíte odviazať a nechcete toľko investovať, začnite pekne pozvoľna, napríklad s touto štýlovou kasičkou na drobné, ktorá je podľa posledných trendov. Zaobstarať si ju môžete na e-shope CASA.COM, a to už za skvelých 17 €.

Autor: CASAAutor: CASA

Šetrite vtipne

Čo sa v tohtoročnej sezóne v interiéroch opäť hojne objavuje, sú rozhodne nápisy všetkého druhu. Čím sú vtipnejšie, nápaditejšie a osobitejšie, tým rozhodne lepšie. Nápisy si v interiéri môžete vytvoriť sami a možno ich tiež ľahko doplniť a oživiť bytovými doplnkami s vhodnými heslami a mottami, ktoré dnes zbadáte na každom rohu. Skvelou voľbou je napríklad táto trendy plastová pokladnička, ktorú môžete obstarať na e-shope DOTANDBO.COM za 13 €.

Autor: DOTANDBO.COMAutor: DOTANDBO.COM

Nech žije porcelán

Možno ste si už stihli všimnúť, že sa do módy opäť vracia onen preslávený a vtedy tak milovaný porcelán, ktorý nechýbal v skrini snáď žiadnej babičke. Ak ste nemali tú česť zdediť porcelánovú cibuľovú súpravu, obstarajte si túto trendy a jedinečnú novinku od značky CRATEANDBARREL, ktorá je vhodná do interiéru. Porcelánová sovička v podobe kasičky vie sporiť a navyše je ozdobou každej police alebo vitríny. Zaobstarať ju môžete na e-shope CRATEANDBARREL.COM za 32 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Ovocie trochu inak

Zabudnúť by sme rozhodne nemali ani na motívy, ktoré sú pre domácnosť úplne typické a charakteristické. V kuchyni a jedálni jednoducho nesmú chýbať rastlinné motívy a tiež tie, ktoré s jedlom a stravovaním priamo súvisia. Nebojte sa preto najrôznejšieho ovocia a zeleniny. Skvelou voľbou je napríklad táto vtipná pokladnička v tvare ananásu, ktorý je sporivý a navyše kuchyni pristane. Kúpiť ho možno na e-shope FOREVER21.COM za senzačných 7 €.

Autor: FOREVER21.COMAutor: FOREVER21.COM

Peniažky pre deti

Myslite tiež na deti, ktoré by sa mali naučiť vážiť si peniaze a sporiť si. Obstarajte im preto veselú a originálnu pokladničku, do ktorej sa budú peniažky, či už za dobré zásluhy alebo k narodeninám, ukladať skoro sami. Tento štýlový kúsok, ktorý poteší deti malé i väčšie zaobstaráte na e-shope AMARA.COM alebo priamo v kamenných predajniach, a to za 28 €.

Autor: AMARA.COMAutor: AMARA.COM

Článok Sporte štýlovo alebo návrat legendárnych pokladničiek bol publikovaný 4. května 2015 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...