Kam štýlovo a prakticky umiestniť televízor?

Tagy:  kam s televízorom? obývacia izba, spálňa, kuchyňa, stena, plazmová televízia, stolík, nábytok

Sponzorované odkazy:

Kam štýlovo a prakticky umiestniť televízor?

Ceny dnešných bytov a prenájmy sú veľmi nákladné a preto sa veľa rodín či mladých ľudí uchyľuje k úspornejšiemu riešeniu v podobe menšieho bytu či dokonca garsónky. Bývať v malom priestore nemusí byť problém a niektorým ľuďom útulné miestnosti neuveriteľne vyhovujú, avšak musíte sa vedieť dobre orientovať a všetok nábytok, elektroniku aj doplnky v izbách rozmiestniť tak, aby ste maximálne využili všetok možný priestor a pritom si nepripadali ako v kôlničke na drevo. Ak máte niektoré kusy nábytku jasne dané a následne bojujete s tým, kam umiestniť televízor tak, aby ste na neho videli zo všetkých možných uhlov a pri sledovaní filmov sa cítili komfortne, nechajte sa trochu inšpirovať…

Ako využiť garsónku?

V klasickej obývacej izbe je to jasné, televízor vždy umiestnite pred sedaciu súpravu tak, aby na ňu videli všetci členovia rodiny, kam ale s TV, ak obývate menšiu garsónku bez klasickej spoločenskej miestnosti? V prípade, že v jednej izbe máte ako kuchynský kút, tak posteľ alebo pohovku, kúpte si jednoznačne plazmový televízor a upevnite ho na stenu najlepšie v takom uhle, aby ste relácie mohli sledovať pri varení, stolovaní, ale aj priamo z postele. Takto bude u vás stále živo a navyše si nemusíte kupovať stolík pod televízor, ktorý zbytočne zaberá veľa miesta.

Kam s televízorom?, autor: servisnonstopKam s televízorom?, autor: servisnonstop

Využite aj spálňu

Niektorí jedinci sú na televízore závislí a hoci nesledujú práve žiadny konkrétny program, nevedia si bez jeho zvuku svoju domácnosť vôbec predstaviť. Ak k nim patríte a musíte mať TV v každej izbe, opäť zabudnite na nepraktické a prekážajúce stolíky a napríklad v spálni využite zabudovanú skriňu, na ktorú možno televízor bez obáv umiestniť. Tak využijete priestor navyše a môžete každý večer zaspávať pri zvukoch obľúbeného seriálu.

Kam s TV v kuchyni?

Veľa žien sa jednoznačne zhodne na tom, že sa najlepšie varí pri sledovaní obľúbeného seriálu alebo dokonca kulinárskeho programu, počas ktorého môžu aj vo vašej kuchyni vzniknúť vynikajúce pokrmy a múčniky. Kam ale televízor umiestniť tak, aby ste naň vždy videli a pritom nikde neprekážal? Kúpte si závesnú pohyblivú pozíciu, ktorá celú situáciu štýlovo a jednoducho vyrieši. Televízor na ňu pevne ukotvíte a následne si poličku nastavíte tak, ako vám to práve bude vyhovovať. Geniálne riešenie za pár eur.

Buďte praktickíBuďte praktickí

Článok Kam štýlovo a prakticky umiestniť televízor? bol publikovaný 4. dubna 2014 v 06.30 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...