5 jesenných noviniek pre krásny interiér

Tagy:  bývanie, interiér, domácnosť, doplnky, nábytok, dekorácie, nakupovanie, jeseň, september

Sponzorované odkazy:

5 jesenných noviniek pre krásny interiér

Jeseň už pred pár dňami nekompromisne zaklopala na dvere a vkradla sa do našich životov, odkiaľ vytlačila také krásne a obľúbené leto. Príchod nového ročného obdobia so sebou prirodzene každoročne prináša veľa inovácií, noviniek a odlišností, ktoré si žiadajú aspoň nepatrnú zmenu vašej domácnosti. Schovajte letné lampióny, farebné voňavé sviečky a veselé kvety zase na jar a doplňte vašu domácnosť o jesenné novinky, ktoré vášmu interiéru neuveriteľne pristanú.

Kvety vo farbách jesene

Kým v letných mesiacoch je ideálne do bytu a domu pustiť veľa svetla, sviežosti a farieb, na jeseň je to trochu inak. Výrazné farebné odtiene, pastelovo sfarbené kvety a rozkvitnuté orchidey by v tomto ročnom období pôsobili trochu neprirodzeným dojmom. Obstarajte si namiesto nich typicky jesenné kvety, ktoré sú sfarbené do okrova, červena, oranžova a hneda. Túto krásnu dekoráciu kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 70 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Sedací vak trochu inak

S jeseňou súvisí tiež americký sviatok halloween, ktorý už aj v našich končinách tak nejako zovšednel a stal sa pomerne bežnou súčasťou. Ak ho nehodláte nijako oslavovať, môžete si aspoň pripustiť k telu štýlové novinky inšpirované práve týmto sviatkom, ktoré sú vskutku trendové. Čo hovoríte napríklad na netypický sedací vak v podobe obrej oranžovej tekvice. Zaobstarať si ho môžete na e-shope NORDSTROM.COM za skvelých 14 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Vínová ako farba jesene

Úplne každú sezónu je v kurze nejaká farba, pričom tie ostatné stoja tak trochu v pozadí. V lete boli trendové pastelové odtiene, na jeseň sa na výslnie dostáva vínová farba, a to snáď vo všetkých svojich prevedeniach. Vrelo ju privítajte ako vo svojom šatníku, tak v domácnosti, kde sa bude skvele vynímať. Vínová si totiž rozumie ako s prírodným drevom a kameňom, tak s čistým škandinávskym štýlom. Páčia sa vám napríklad tieto vínové závesy z e-shopu THEHUT.COM? Vaše môžu byť už za 30 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Drobnosti robia interiér

Keď už budete pri zveľaďovaní domácnosti a robení jesenných noviniek, mali by ste myslieť aj na tie najmenšie detaily, pretože práve drobnosti robia interiér takým čarovným a útulným. Bez vašich nepatrných vychytávok by ste sa nikdy necítili tak komfortne. K sedaciemu vaku alebo kvetom si preto kúpte ešte maľované medovníky z dielne značky Harvest, ktoré skvele poslúžia nielen ako dekorácia, ale aj ako maškrta. Kúpite ich na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 43 € za sadu 30tich kusov.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Preč s holými stenami

Holé steny sú prežitkom, ktorý by v domácnosti rozhodne nemal čo robiť. Aj keď si zaobstaráte seba luxusnejšie vybavenie, nikdy sa nemôžete cítiť príjemne, ak budete obklopení holými stenami. Obstarajte si preto obraz v hrejivých jesenných farbách, ktorý vám bude robiť radosť po celý rok. A jeho cena? Na e-shope NOVICA.COM je iba 54 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Článok 5 jesenných noviniek pre krásny interiér bol publikovaný 30. září 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...