Interiér v štýle prírody

Tagy:  interiér, prírodný interiér, kvety, rastliny, drevo, nábytok, doplnky, farby

Sponzorované odkazy:

Interiér v štýle prírody

Trendy sa samozrejme nemenia len v oblasti oblečenia a módnych doplnkov, ale aj v dizajne a interiéroch všeobecne. Raz sú in červené kuchyne, ktoré následne vystrieda surový kameň a potom plast. Pokiaľ ale nechcete vzhľad a štýl bytu či domu meniť každý rok, zamerajte sa na interiér, ktorý bude živý, hravý a neopozeraný. Nechajte sa inšpirovať prírodnými motívmi, ktoré sú moderné dnes a budú aktívne aj za niekoľko rokov.

Tapety cez celú jednu stenu sú inováciou, ktorá sa hodí snáď do každej obývacej izby alebo jedálne, kde si môžete dovoliť stenu takto „zaplniť“. Kúpte si tapetu s abstraktným rastlinným motívom a dodajte izbe ten správny prírodný charakter. vybrať si môžete z nepreberného množstva farieb a motívov a preto si na svoje určite prídete. Nákladnejším variantom sú modely od Hilla Thomas, avšak lacnejšie kúsky nájdete aj v Ikea.

Autor: hillarythomasAutor: hillarythomas

Kvetín nie je nikdy dosť a ich ohromné ​​pozitívum spočíva v tom, že sú moderné a pravdepodobne vždy budú. Svoj byt jednak zaplňte rastlinkami v kvetináčoch, ako sú bylinky v kuchyni a orchidee v spálni a nezabúdajte ani na kvety rezané, ktoré nádherne rozvoňajú celý dom. Ďalším doplnkom sú potom napríklad vankúše s kvetinovým motívom či prikrývky na pohovku.

Autor: moranaAutor: morana

Obrázky a fotografie by mali byť neoddeliteľnou súčasťou interiéru a preto by mali mať nielen svoje špeciálne miesto, ale tiež vyhranený rámik. Kúpte si napríklad tento originálny kúsok od značky Connox, ktorý v relatívne obyčajnom bielom rámčeku ukrýva trávu.

Autor: connoxAutor: connox

Čo iné môže reprezentovať prírodu, ako drevo? Zabudnite však na lakovaný nábytok a umelé kusy a radšej sa zamerajte na nábytok a doplnky zo surového, neopracovaného dubového dreva, ktoré je štýlové a vkusné. Hodiny, úložné skrinky, boxy na knihy, prestieranie – všetko je povolené.

Autor: connoxAutor: connox

Ak máte deti, potom viete, že by ich izby mali byť skôr veselé a farebné, pretože pastelové farby podporujú funkciu mozgu a tiež myslenie. Stimulujte ich malé mozočky každú sekundu a zamerajte sa aj na najmenšie detaily ako sú stolčeky a taburetky, ktoré môžu byť práve v prírodnom motíve.

Autor: zincdoorAutor: zincdoor

Príroda vás doma môže obklopovať aj v abstraktnom podaní, ktoré skvele vyjadrujú napríklad lustre od spoločnosti Normann, ktoré sú snehovo biele, čisté a neuveriteľne prepracované. Jemné vlnky a záhyby pripomínajú kvety, ktoré sú vhodné predovšetkým do obývacej izby alebo do romanticky ladenej spálne.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Článok Interiér v štýle prírody bol publikovaný 6. května 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...